TRANSPARENTA IN DECIZIILE FINANCIARE DIN COLEGIUL PSIHOLOGILOR

Quoted post

Ion Duvac

#14 Re: Rasfat pe banii psihologilor

2013-04-03 15:53

#10: auditul - Rasfat pe banii psihologilor

De la NASU mare, fara numar!

Vom sti ADEVARUL, daca si numai DACA:

- vor pleca de la conducere Mihai Anitei, Laurentiu Stefan si Mihai Urluianu

- ajunge Presedinte o persoana care are experienta manageriala la nivel strategic, care stie ce si unde sa caute

- ajunge Presedinte o persoana care stie si cum, dar mai ales, care are strategia de adecvata pentru redarea rapida a demnitatii profesiei de psiholog!

Raspunsuri


Musafir

#15 Re: Re: Rasfat pe banii psihologilor

2013-04-04 05:29:40

#14: Ion Duvac - Re: Rasfat pe banii psihologilor

Ehe.....multe vrem noi,dar interesele lor sunt mai presus de ale noatre.....


Musafir

#27 Re: Re: Rasfat pe banii psihologilor

2013-04-12 15:47:14

#14: Ion Duvac - Re: Rasfat pe banii psihologilor 

 

Dragii mei,
Sa facem un exercitiu de imaginatie, Ionica si gasca lui pe facebook:"Ma bucur ca suntem in sfarsit in aceaiasi corabie, multi dintre noi inconstienti si fara bun simt, dar ce mai conteaza, iesiti parca din fumul istoriei, au semnat ca primarul, instinctual, aceasta petitie, nestiind ca de fapt se refera la ei insisi.
Inteligente rare, cum nu am crezut ca vom intalni pe aceasta pagina, au purces cu stiloul in mana catre calculator, sa semneze cu entuziasm aceasta petitie salvatoare.
Nimic mai curat, curat murdar nenicule!
Asadar, Ionica se repede ca surdul in toba sa dea piept cu reactiunea si semneaza intr-un iures de nestavilit orice petitie care contine cuvantul psiholog. Devotament sau prostie?!
Nicidecum, incalificabilul Ionica zis si Jonson preia din mers orice viral, indiferent de efecte.
Draga Ionica domoleste-te, lasa-i si pe altii sa se faca de rahat, nu te umple tu pana la mot, nu de altceva, dar te intalnesti cu nu stiu cine (Ionel Bogdanel) si nu dorim sa suporte, adica stii, consecinte olfactive.
Nu dorim ca profesia de psiholog sa coboare la acest nivel, la care, din pacate, ai ajuns tu. Considerati ca apelativul Ionica, este pur si simplu imaginar, cum imaginar este si mandatul visat de acelasi Ionica si gasca lui, cascadorii rasului.
Cei care inteleg "climatul organizational" in care a fost zamislita (cum se zice la tine la Gorj - "fatata") aceasta creatie poate trece la "analiza comportamentala" a lui Ionica (nu asa ne-ati invatat donle profiller?!"
... nu a fost decat o mostra a comportamentului lui Ionica de pe NET.
Cu bine,
Nea Gogu de la Demolari

PS: Vreau sa ne respectam reciproc, fara atacuri la persoana. Ma duc sa semnez petitia si promit ca nici in gluma sa nu fac rau profesiei din care vreau sa-mi castig existenta si maine.