Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

EU

#2534 Re: Unitate si demnitate

2013-03-31 19:12

#2530: Alain - Unitate si demnitate

Interesează pe cineva ce zice Ponta ? El să facă bine și să găsească soluții pentru această problemă, fiindcă n-a fost ales în fruntea guvernului doar să-și dea ochii peste cap ca o domnișoară de pension.

În ceea ce privește oamenii care au scris și scriu pe acest  blog , sunt oameni normali care-și spun dorințele și necazurile, exprimându-se așa cum pot ; nu cred că era cazul să fiți sarcastic.  Nu se  poate să fim toți academicieni.

V-am rugat și altădată  să aveți grijă la limbaj și să vorbiți cuviincios ; se poate să ne spunem nemulțumirile folosind un ton civilizat și nu să ne jignim unii pe alții.

Raspunsuri

revolutie

#2535 Re: Re: Unitate si demnitate

2013-03-31 19:24:54

#2534: EU - Re: Unitate si demnitate

pai ponta e ocupat cu alte probleme

Alain

#2537 Re: Re: Unitate si demnitate

2013-04-01 04:01:00

#2534: EU - Re: Unitate si demnitate

V-am rugat și altădată  să aveți grijă la limbaj și să vorbiți cuviincios ; se poate să ne spunem nemulțumirile folosind un ton civilizat și nu să ne jignim unii pe alții.

 

asta am incercat - spuneam ca sunt foarte multe injurii pe aici, scriese in general de oameni din Oltchim

 

de azi, pe baricade - deci, inca o data SLO : alegeti-va un lider competent care sa va poata reprezenta cu demnitate