Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Alain

#1961 Re: Re: lamuriri

2013-03-16 13:49

#1955: - Re: lamuriri

...si deci, de ce ati declarat voi cum ca ar fi PCC-ul inamicul public nr.1 ?

 

Voi prezentati un raport cu gandurile voastre, parerile voastre ! Sincer, am sperat in actiuni de acest gen cu mult inainte de 2012 - dar banuiesc ca erati prea ocupati atunci.... Eu vreau niste chestii obiective, concrete!

 

Ca idee, un plan cu care cei de la PCC nu au fost de acord este cel de preluare a Arpechim-ului - din nefericire se pare ca au avut dreptate... continuati voi va rog... adica, asta as vrea sa lamurim cu discutiile astea pe aici, nu pareri personale, si ca a auzit nu stiu cine pe la radio cum ca lasa PCC-ul trei sectii in picioare....

 

@1957 : unde vezi anomalia? PCC este o firma privata, ti se pare anormal sa nu-si apere interesele? Care erau interesele noastre? Sa vanda Roibu prin capuse si sa sifoneze banii de la Arpechim? Banuiesc ca ei vor in primul rand sa-si recupereze investitia... stiti voi mai multe...spuneti !

 

@Neli : ai detalii de la intalnire?

Raspunsuri

DD

#1964 Francezule

2013-03-16 18:49:04

#1961: Alain - Re: Re: lamuriri

Ce dracu mai intrebi si  te agiti atat.Daca nici acum cand cernev si sindicatul lui s-au intalnit sa ne vanda nu este adevarat ,inseamna ca esti un fiu de bolsevic notoriu.

Victoria + Zaremba  sunt fratii chimiei VALCENE.

 

Atentie sunt toti aparatorii lideri PNL :Spiru juristul;Spiru director financiar (EA-Julietta);Norocel (cu patru foi)