Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Moi...

/ #438 Re: Re: Pentru ca imi place reactia de haita a celor care au crezut ca salvarea Oltchimului vine de

2012-12-09 09:35

#426: tibi - Re: Pentru ca imi place reactia de haita a celor care au crezut ca salvarea Oltchimului vine de la e

Probabil ca cel caruia i-ai adresat intrebarea iti va raspunde si el, dar intre timp, iti spun eu: nu sunt decizii CA false, ci aditionale. Dar pt. bieti fraieri ca voi, care nu stiti nici sa cititi aceste decizii, si nici macar nu le-ati vazut in viata voastra, decat ca pe niste simple hartii aruncate in fata ochilor unora ca voi, care nu sunt in stare nici sa inteleaga ce scrie in ele, e prea mult sa cautati sa si intelegeti! Faceti periodic parada de cate o hartie, si scoateti tot timpul altele, pt. ca pe parcurs s-a demonstrat ca voi sunteti cei care ati atribuit intelesuri false.

Se discuta mai demult de acea hartie prin care se spunea ca s-a plati suma X in avans la Clubul Sportiv - s-a demonstrat ca aceste plati erau doar intentionate pe hartie, asa cum bine a punctat la momentul respectiv cineva de aici. De ce ati lasat-o balta, de ce nu ati fost in stare sa recunoasteti ca s-a gresit? N-ati gasit de fapt nici o plata efectiva pt. aceste sume! La fel acum si cu aceste decizii CA - nu va mai straduiti sa aruncati vorbe despre subiecte de care nici macar n-aveti habar!

Era vorba romanului - Prostul nu e prost destul pana nu e si fudul....Asa si bietii de voi! N-ati fost in stare sa aduceti nici o dovada concreta, de-asta ii tot dati cu vorbe si interpretari ale mintilor voastre obosite! Daca ar fi fost adevarat,, de ce corpul de control nu ia nici o masura? Tot tipati cat va tine gura de neregului si ca Roibu va fi arestat, dar se pare ca pana la momentul actual, nici un control n-a gasit nimic in neregula! Bietii de voi....