Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Fane VAR SIC

/ #402 Pentru Vasilica fara fricaaaaaaaaa

2012-12-01 22:39

Vasilica nu esti decat un obsedat incompetent frustrat care se vede ca sufera de mania psihopata si de complexe de inferioritate !!!
Macar sa fii lucrat tu in fabrica cati ani am lucrat eu.
Cand vei avea tu vechimea si ai fi prestat munca mea atunci sa ridici clontul.
Pana atunci ia-ti Burdoaza, Grataragiul Ghioca oligofrenii Spiru, Coclet si altii care faceau lant uman acum doua saptamani sa nu il luam la suturi pe Calea Ion prietenul vostru USL ist care ii garanta si lui Roibu si va garanteaza si voua deocamdata functiile.
O sa se duca dracu si Calea si atunci o sa va dam in suturi afara din Pavilion asa cum l-am dat si pe Diculoiu.
Bai tartane cand tu tastai la caldurica in birou si beai cafele eu trageam la calcaroase in VAR.
Oltchim nu se deschide cu nevestele lui Coclet, Cernev si Spiru Ciobescu + alti nepotei adusi pe spranceana de Chitoiu si gasca.
In loc sa ne dea noua salariile cei care tragem la greu ce a facut maestrul Balan ala de il pupi tu in cur cu Cernev Ghioca si paraliticii vostrii??? A mai angajat nepotei, nevestici si Spiru Hareti de aproape totalizeaza numarul de vreo 190!!!!
In nadejdea voastra putem noi sa mai asteptam o suta de ani ca mai primim salarii din cur !!!
Vasilica ai tupeu fratieeee !!!
Stim cine esti asa ca vezi ca la urmatoarea iesire in strada a noastra care se pregateste o sa fii si tu apreciat de multimea muncitoare pe care o tu apreciezi atat de tare.