Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Nea' X&Y

/ #394 Re: Re:

2012-11-29 17:42

#390: Ilie de la Scularie - Re:

Probabil ca la voi a Scularie nu a inceput inca munca, de unde deduc ca tu si cu "pisica" (de ce oare jignesti un animal?) nu aveti de lucru decat de scris pe net, in loc sa munciti! Cei pe care ii numesti tu mai sus au de lucru, ba, mitocanule, sa mai luati voi astia care stai la Scularie cu....sculata....un salariu....Daca ne-am baza pe munca voastra, care este nula, ne-am duce de rapa mai repede decat este prevazut...

Cernev, Ghioca si Burdoaza probabil ca va tin companie, ca nu am vazut sa miste vreun deget in activitatea propriu-zisa Oltchim. Si daca tot ai ceva impotriva x si y, de ce nu esti si tu smecher sa-ti faci propria firma "Ilie de la Scularie & Comp"??? Si daca chiar ai vazut pe cineva ca face copii dupa ce ti se pare tie, de ce nu ai tupeul sa pui mana si sa spui stop? Sau vorbesti cumva din auzite????

Eu zic sa va vedeti in continuare de "scularia" voastra si sa ii lasati pe altii in pace sa-si faca treaba pe care o au de facut! Si vedeti sa nu va jucati prea mult cu "sculele", ca ce-i prea mult strica....