MPFM - Reality-show : realitate sau regie?


Musafir

/ #140 ACEASTA EMISIUNE NU MERITA NICIUN LIKE, SI NU MERITA VOTURI SAU TELEFOANE TAXATE SI ASA F.SCUMP !!!

2012-06-09 08:18

Daca nu ii lauda nimeni ,hai sa se laude singuri !!! Nu ? Ce minciuna !De unde atatea audiente de top pentru Mireasa pentru fiul meu ? In mai, reality showul a inregistrat 100% leadership
Chipurile editie dupa editie, Mireasa pentru fiul meu si-a cucerit telespectatorii aducand in centrul atentiei povesti de dragoste, dar si confruntari acide, emotii, suspans si multe provocari. Moderat de Mirela Boureanu Vaida, reality showul a inregistrat pe parcursul difuzarii audiente de top. Minciuni ca sa atraga iar fanii pe care i-a pierdut emisiunea. Aceasta neprofesionista moderatoare Mirela Vaide-ea, a anuntat gresit ora si durata emisiunii de dimineata, in totalul dispret fata de telespectatori ! Iar de la ora 14 nici macar nu si-a cerut scuze. Asista pasiva la certurile dintre concurenti, e partinitoare, face greseli gramaticale, rade prosteste si nu stie ce inseamna sa moderezi o emisiune. Rusine moderatoarei si Antenei 1 !!! NU MAI DATI LIKE ! NU MAI DATI MESAJE TAXABILE SAU TELEFOANE, ca nu merita aceasta emisiune ! Sa vedem din ce vor mai fi platiti ! Ca si asa se cearta pe cumparaturile facute de organizatori, produse pe care neam de neamul lor nu le-au avut pe masa si pe care multi dintre noi nu le au. Se vaita ca sunt stresati, dar merg mereu la distractii in multe locuri pe care noi nu le-am putea niciodata vedea. MAI PLEACA NEMERITAT SI IN STRAINATATE !
DECI NU MERITA NICIUN LIKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DECI NU MAI CHELTUITI BANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!