MPFM - Reality-show : realitate sau regie?


Musafir

/ #135 MODERATOAREA POATE CITESTE PARERILE DE PE FACEBOOK DESPRE CUM A DISTRUS EA EMISIUNEA !

2012-05-17 09:49

POATE CITESTI MIRELO PARERILE DESPRE TINE CARE AI DISTRUS ACEASTA EMISIUNE !!!

Flory Pop: aceasta moderatoare MIRELA , a distrus formatul emisiuni , intai lasandu-l pe acel pseudo psiholog Catalin sa conduca el emisiunea , si sa-si bata joc de ADRIAN SI D-NA MARIOARA , iar acum i-a luat locul lui Catalin Andrada cea mai mare mahalagioaica a tariii , aceasta individa nu mai are limita , este atat de limitata , incat nu stie sa faca altceva decat sa se certe ….
imi este dor sa mai vad emisiunile moderate de D-NA GABRIELA CRISTEA -TOADER , pacat ca aceasta moderatoare MIRELA , face jocul unor concurenti avand partipriuri....


Maria Mariaa: Mirela,intr-adevar, esti o femeie simpatica, dar eu cand am auzit ca tu nu ai mai mult de 30 de ani, nu mi-a venit sa cred. Aranjaza-ti si tu parul altfel, ca te imbatraneste foarte tare. Si inca ceva, legat de emisiune, te rog, fii corecta, tu esti acolo sa fii impartiala, ce se intampla ?? Nu trebuie sa i pui pe unii mai sus, iar pe altii mai jos, in ochii tai, CA MODERATOR AL EMISIUNII, toti ar trebui sa fie EGALI...ca tu in viata persoanal simpatizezi pe unu si pe altu` asta e problema ta.


Lidia Lidiuta: Mirela de ce o lasi pe monica sa-ti raspunda cum vrea si cand vrea?aici e dupa ce avem chef?vad ca la marioara si adrian nu sti cum sa mai despici firul in patru.pai ori moderezi emisiunea ori cedeaza locul lui andrada ca vorbeste intruna.nu o opresti ba din contra le dai apa la moara la ceilalti.


Mariana Goga: Doamane MIRELA esti imposibila cauti numai sa faci cearta si favoriti tai sunt ;ca deobicei "Adrian si d-na Maroiara" ati dat materialul de nu stiu cite ori dar despre cei care iti plac si sunt favoriti ii ocoliti ,in loc sa faceti pace si sa fie armonie.. e numai circ nu stiu ce urmariti? pe Andrada o lasatisa vb ..cit si ce vrea de parca conduce ea emisiunea ...cind o intrebati pe Monica va raspunde cum si cit vrea ea mai si spune sa schimbati subiectul....mai nou Alexandra e avocatul poporului ..... despre Dragos ce sa mai vb cind vb in materiale urit cu Alexandra nu despicati firu in patru cum faceti cu Adrian de ce? nu sunt toti concurentii la fel cu drepturi egale? iar Ionut e de dreptul demn de mila acum ca nu mai vb cu Monica tot Adrian e vinovat si tot ce e rau in casa numai ei sunt cei rai si restul sunt perfecti ....pina si d-na Lena acum cauta sa fie perfecta a uitat cind la inceput si dumne-ei o dedea cotita .. in concluzie ...cred ca ori Mirela esti pusa intentionat sa-i faci sa se certe? ori ai simpati si antipati si esti impartiala si incazul acesta ar fi mai bine sa te limitezi la cintat si la actorie ca chear acolo esti ff buna imi placi cum cinti dar aici se vede ca nu esti corecta imi pare rau ca trebuie sa spun dar asta e parerea mea si cred ca nu sunt singura Bafta Adrian ,desi cum se vad lucrurile si nu e nimc transparent cred ca votam degeba ..va cistiga cine vrea stafu !dar fiti tari viata merge inainte !!!!!!!!!!!!!


Felix Felicia: Mirela Vaida ,tie iti place cum moderezi aceasta emisiune?...mie nu!RUSINICA


Patru Maria: pana acum numai scene de iubire nu am vazut! nu v-ati dat seama pana acum ca antena 1 si Mirela promoveaza numai scandalul ? asta se cere,asa au ei rating.ii tot intarata cu materiale vechi,sunt niste cobai acesti concurenti.

Si sunt zilnic inca multe alte comentarii pe facebook de care ar trebui sa tineti cont ptr. ca ptr. telespectatori este aceasta emisiune nu ptr. orgoliile moderatoarei !

Va laudati cu : Antena 1 se mentine pe primele locuri in preferintele telespectatorilor. Acces Direct, Mireasa pentru fiul meu, Observator 13 si Observator 16 s-au impus si ieri in fruntea clasamentului de audienta.. Postat pe 15 mai 2012. Dar in niciun caz nu e vorba de aceasta emisiune Mireasa pentru fiul meu amendata de CNA si sanctionata ! Nu mai mintiti !!! RUSINE !!!