MPFM - Reality-show : realitate sau regie?


Musafir

/ #124 CATALIN CERSESTE BANI !!! RUSINE MOVILEANU !CAT AI STAT IN CASA AI MANCAT SI AI BAUT .ACUM MUNCESTE.

2012-04-09 13:00

FINALA S-A TRANSFORMAT INTR-UN CENACLU LITERAR MUZICAL ! DACA VOIAM ASTA, MA UITAM PE ALTE POSTURI. MIRELA ISI INVITA TOTI PRIETENII DIN BREASLA EI SI ASA TRECE TIMPUL !!!
MA TOT INTREB INSA : CUM SE POATE CA ACEST CATALIN CARE S-A COMPORTAT SI A INJURAT ATAT DE URAT CAT A STAT IN CASA (ANTENA 1 PRIMIND SI O AMENDA ENORMA DE LA CNA DIN CAUZA LUI ) SA AIBA TUPEUL SA ISI DEA CONTURILE BANCARE CA SA FIE AJUTAT CU BANI !!! CE E CIUNG, ORB, SAU OLOG ? NICI ACEIA NU CERSESC ASA CUM O FACE EL !!! IA UITATI CE SCRIE CU NERUSINARE : Mi se solicita deschiderea unui cont bancar pentru ca aceia care doresc sa ma sustina si financiar s-o poata face ca atare. Le multumesc tuturor si va asigur de intreaga mea consideratie si respect pentru asemenea initiativa. Imi va fi de mare folos, mai ales ca planurile mele au cam fost date peste cap: toate drepturile mele financiare mi-au fost anulate, ba mai mult, este posibil sa fiu actionat si in judecata pentru a plati daune in suma de 30.000 euro, in conditiile in care evident, nu am acesti bani si nici nu am primit vreo oferta concreta de munca. Toata aceasta experienta traumatizanta pe care am traversat-o pe parcursul celor 6 luni si mai ales gestul meu de a parasi competitia intr-un moment de mare tensiune psihica, atat pentru mine cat si pentru mama mea,etc...... RUSINE CATALIN MOVILEANU !!!! SA-TI DEA BOANDELE TALE ! LA MUNCA NU LA INTINS MANA !!! RUSINE MOVILEANU !!! MIRELA IL MA COCOLOSESTE SI ACUM PE FATA ASA CUM A FACUT-O IN TOATE EMISIUNILE ? NU CRED !!!