Lipsa Timbrelor pentru psihologi=Prostitutie Intelectuala!


Musafir

/ #89 Re: prosti...dar tineri, sper sa te maturizezi

2012-03-23 00:24

#87: Silvia M - prosti...dar tineri, sper sa te maturizezi

Sunt psiholog tanar dar nu chiar atat de tanar, am 7 ani de experienta si vreo 5 de cand cotizez la lipitoarea numita cpr si asta nu mi-a adus nici un beneficiu.

te rog sa nu ma faci prost ca nu te-am jignit in nici un fel. nu ai invatat nimic despre etichetare si despre proiectie la cursuri?

n-am avut niciodata tangente cu duvac, nu am atestat pe aparare deci ma doare undeva de dumnealui ca persoana.

dar ma intereseaza deciziile luate pt toti psihologii de catre o singura persoana, mi se pare un abuz si aproape o dictatura.

tu esti de acord cu timbrarea, eu nu sunt. fiecare are argumentele lui dar hai sa n-o dam pe conspiratii ca asta spune ceva despre unele slabiciuni de ale tale.

ce te face sa crezi ca nu esti tu cea care apara interesele vreunui membru al comitetului care te manipuleaza ca sa-si mai umfle el buzunarele un pic, ca deh, e nevoie de bani?

CPR m-a ajutat f. mult sa ma maturizez... m-a vindecat de naivitate. poate ajungi si tu la acest nivel intr-o buna zi.

apropo, modul tau de exprimare exprima multe frici si imaturitati, inca-ti doresti un "tatuc" care sa te protejeze de lupul cel rau?

toti din comitetul cpr au profitat de noi. si culmea, cu exceptia comisiei de munca, toate celelalte s-a ridicat impotriva lui anitei. care se poarta f. neprofesionist nepermitand sa apara pe site-ul cpr deciziile acestor comisii.

Ii este frica de o adunare nationala care l-ar putea da jos de pe tron sau ii este teama sa piarda banii din contractul cu posta romana?

Ai pomenit de testele vandute de miclea si david. nu uita ca cele mai scumpe si mai prost adaptate teste din romania sunt oferite de test central.... si ca toti incearca sa se IMBOGATEASCA!!!!