Demiterea directorului juridic CPR pt. deservicii aduse profesiei


Musafir

/ #455 Doru Dima du-te acasa sau Doru Dima mai stai un pic?

2017-12-14 13:11

13.12.2017

Doru Dima discuta la telefon din Bucuresti cu Calin Valentin Catalin tot din Bucuresti.

Din transmisia video (si sunetul cu multa scartiala) denumita live, Dima Doru vorbeste dezamagit de activitatea din colegiul paralel, alegericpr.ro :

-m-am saturat sa vad lipsa de respect (din acest colegiu paralel)

-m-am saturat sa vad ipocrizia (din acest colegiu paralel)

-m-am saturat sa vad lipsa de consideratie (din acest colegiu paralel)

Multi sunt smecheri(in acest colegiu paralel), multi au ajuns in pozitia asta pentru ca vor sa arate cat de importanti sunt ei.

Cine sunt acestia?

Pot furniza munitia: cei din comisia de clinica(din acest colegiu paralel)

Oamenii (din acest colegiu paralel) au atasat de numele meu un titlu fata de care nu au respect.

Eu consider ca nu exista respect (in acest colegiu paralel)

Unii (din acest colegiu paralel) au impresia ca daca sunt intr-o anumita pozitie acolo unde lucreaza ei nu trebuie sa asculte pe nimeni si nu trebuie sa ceara parerea nimanui.

Daca individul din comisia de clinica (din acest colegiu paralel) mi-ar fi facut mie asa ceva l-as fi aruncat pe strada.

Asta nu au inteles cei ce au intrat in comisii (in acest colegiu paralel): au intrat ca sa-i slujeasca pe psihologi nu sa profite de psihologi.

Mie sila de acestia (din acest colegiu paralel)

Unii indivizi din comisii (din acest colegiu paralel) nu inteleg consecintele faptelor lor si nu inteleg ceea ce fac, sunt limitati in intelegere.

Comisia de aparare (din acest colegiu paralel): ei au impresia ca sunt luna si soarele nostru.

Ei (din acest colegiu paralel) se gandesc la titluri: suntem membri in comisia de aparare a colegiului psihologilor(alegericpr.ro), ce misto!

Unii dau telefoane: de ce nu se face asta sau aia? Printre ei se afla si Bogdan (Ion)  prietenul tau.

Ei au intrat in comisii (in acest colegiu paralel) ca sa profite de  psihologi.

Daca avem un pic de noroc in viata saptamana viitoare facem live-uri din cladirea colegiului. Eu asa cred. Daca nu saptamana viitoare, saptamana ailalta, oricum se intampla.

Avem oameni in echipa (in acest colegiu paralel) care ii trimit pe toti pacalicii pe la Antena!

Normalitatea in colegiul(paralel) e cand colegi de-ai nostri au senzatia ca muncim pentru ei.

Noi am facut niste greseli pentru ca am avut niste oameni nepotriviti in anumite locuri nepotrivite. Care s-au trezit destepti. Nu vreau sa dau nume.

Se trezesc ei doi destepti(in colegiul paralel) acolo si fac ei aranjamente cu nu stiu cine!

Sunt directorul unei institutii(colegiul paralel) si toata lumea uita sa ma sune!

Ca sa nu mai vorbim de respect! Sunt momente cand dau de aroganta(in colegiul paralel)…

Daca n-ai pic de respect sa ma anunti ceea ce faci sau sa-tii gura (in colegiul paralel)… Sa faci lucrurile pe la spate, sa te folosesti de niste informatii care erau destinate unor persoane tintite…nu…

Iar ceea ce au facut astazi si vineri se numeste sabotaj (in colegiul paralel)….deci colegii nostri…dragilor m-ati sabotat si nu pe mine…

Faptul ca nu si-au tinut gura in tramvai si au vorbit lucrurilea astea…nu exista altceva decat sa sabotezi munca unor oameni(din colegiul paralel)…si nu e numai munca mea…

Daca n-avem respect, n-avem respect, daca ne mananca gura si dam din gura aiurea(in colegiul paralel)…

In acest moment pentru mine s-a terminat(cu colegiul paralel)…

Mie sila sa vad ca nu este respect intre noi(cei din colegiul paralel)…

Practic eu n-am nici o parghie sa sanctionez…chiar daca sunt director general...

M-am saturat sa vad de jur imprejur cativa indivizi care nu inteleg ca noi trebuie sa fim uniti pana in momentul cand noi intram acolo (in cladirea din Stoian Militaru) Pana intram acolo trebuie sa existe ordine, ca in armata…

Nu mai vreau sa-mi leg numele de o functie pe care nu o respecta nimeni…Pur si simplu nu te respecta nimeni(in colegiul paralel)…

Banii pentru mine sunt zero…!? in conditiile in care nu exista respect(in colegiul paralel)…

Cu atat mai mult cu cat nici macar presedintele tau (Ion Dafinoiu) nu te respecta ! Da… si asa e…

Si cu asta cred ca ti-am zis destule…e suficient sa spun ca sunt dezamagit(de colegiul paralel)…

Ei (cei din acest colegiu paralel) nu sunt obisnuiti sa lucreze cu oameni ca mine…

Insa eu nu sunt genul de om care sat tac din gura si sa stau cu capul in jos… Tot timpul sa stau cu capul plecat  si sa fac fac spondiloza?(in colegiul paralel)….si daca n-o sa fiu atent o sa stau cocosat…

Nu spun prea multe ca daca spuneam prea multe(despre colegiul paralel) aveam 25000 de vizualizari…am vrut sa fiu dragut in seara asta…eu cand o sa spun multe o sa crape internetul…

Eu daca am o propunere si…nici macar nu esti bagat in seama …asta e magaria(in acest colegiu paralel) …

Prin demersurile unor indivizi (din acest colegiu paralel) care nu comunica… nu ma intereseaza sa le spun eu ce sa zica… ma intereseaza sa le zic ce sa nu spuna…!!!

Unul dintre individizii (din acest colegiu paralel) ce au fost si ieri si astazi, vine sa imi spuna ca nu se poate face ce am facut eu, ca vine ala si ma prinde…. Bai baiatu esti plecat de  acasa…habar n-ai despre ce vorbesti…

Am spus ca nu exista respect pentru functia de director general(in colegiul paralel), atata timp cat aceasta functie este asociata cu numele meu…

Doru Dima, live…Despre colegiul psihologilor(colegiul paralel) - alegericpr.ro… inca unul ce s-a trezit…dezamagit...dupa ce a visat nopti de-a randul ca in colegiul paralel-alegericpr.ro  actioneaza alte specimene(decat cele ce au facut anterior abuzuri in copsi)  feti frumosi si Ilene cosanzene care si-au schimbat naravurile doar pentru ca... Dima Doru …e director general…        

Sorina Lazar · Imi pare rau sa aud ca sunt astfel de tensiuni si ca Doru Dima este asa suparat si dezamagit

Carmen Mariana Demi  Dl. Dima, daca acei colegi despre care vorbiti au facut lucruri asa de grave, ma intreb si eu, nu aveti, ca director, nici o parghie sau instrument sa ii sanctionati? Macar moral, daca nu si administrativ?

Margareta Modrea Va rog sa nu uitati ca educatia are carente vechi la noi.

Geta Mocanu-Apostu ·Trist insa predictibil.

Geta Mocanu-Apostu · Nu ma refeream la Doru Dima.