Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

george

/ #609 ilona

2017-10-22 12:24

nu aveti nici un drept sa ma numiti talhar sau prost . Exista persoane de la voi care  sant foarte multumiti acum . o prostie ati scris d-stra despre producatori , ciocolata ...ce fel de escrocherie este cand cumperi de la farmacie .D-stra cunoasteti asa moment simplu daca medicamentul nu e permis spre vanzare , atunci el nu se vinde .problemele lor pot fi legate de intarzierea cu livrarea medicamentelor pentru programul national, in decembrie trebuiau fi livrate , dar au ajuns in ianuarie ...dar ce sa va explic .de ce toate filialele lucreaza in regim normal stimata doamna, dar nu sant inchise ? de ce medicamentele se vand nu pe ascuns, dar oficial cu cec cu tot ??? unde e escrocherie .Ajunge sa ne socoti de prosti ...si organele de drept stiu f. bine ca se vand . talharii faceti d-stra cand fara nici un motiv scriti ce va vine prin cap ca si farmacistul care a cumparat MPI Viropak plus direct de la depozit farmaceutic . 

   in ce consta escrocheria doamna? sa va spun eu , nu am auzit ca cineva sa vina la farmacie si sa-i spuna ca nu avem medicamentele date