MPFM - Reality-show : realitate sau regie?


Musafir

/ #27 MINCIUNI, FALSITATE,LIMBAJ VULGAR, SCENARIU PROST, ACTORI PROSTI = CEREM SANCTIUNI

2011-11-26 09:00

Tastati pe google Catalin Movileanu si vedeti-l la NARCISA SALBATICA !!! De ce e lasat de moderatoare si de stafful Antenei 1 sa ii minta pe telespectatori ca a fost doar cand era mic intr-un platou de filmare ??????? La fel tastati pe google ANDREEA DUMITRU si o puteti vedea pe Andreea. Tastati pe google Alexandru Balan si vedeti cum se vorbeste despre Victor FIGURANTUL drogat !!! Iata cata minciuna ni se serveste de catre Antena 1 in emisiunea oribila Mireasa pentru fiul meu ! Iata ce concurenti a angajat stafful Antenei 1, numai ca sa ne pacaleasca !!! Totul se petrece conform scenariului conceput de Antena 1 !!! Un scenariu prost cu actori prosti !Rusine !!! Cerem Sanctiuni ,Sanctiuni, Sanctiuni de la asa zisa Comisia de disciplina, (daca ea exista ), pana la excluderea din casa cu plata daunelor prevazute in contractul semnat la intrarea in emisiune !!! Pana cand nu se vor da sanctiuni nu se va vedea pe post o emisiune fara minciuni, civilizata !!! Catalin e sub orice critica, la fel Alexandru,Andreea si Diana. Catalin de ce minte ca nu a fost la Narcisa salbatica si la alte emisiuni ? Andreea la fel de ce minte ca nu e actrita adusa si sustinuta de staff ? Totul e un teatru ieftin facut de Andreea si regizat de Antena 1 !!! Ei ne cred prosti ? Dati sanctiuni ptr.minciuna, falsitate, limbaj si comportament indecent si puneti-i sa plateasca !!! Numai asa se vor potoli si nu ne vor mai polua urechile cu limbajul lor suburban si cu acel comportament de mahala ! Asteptam deciziile Comisiei de disciplina, daca ea exista si nu e tot o minciuna ca intreaga emisiune Mireasa pentru fiul meu de la Antena 1 !!! http://www.trilulilu.ro/filmeonline10/53410ee9046876