Dreptate pt micutul Mattias


Musafir

/ #1664

2016-10-19 16:48

Am semnat aceasta petitie pt ca si eu sunt mama si mă doare sufletul pt ceea ce vd ca se întâmpla altor parinti fiind victime copiii nostru care ei nici nu stiu ce se intampla fiind micuti si lipsiti de apărare in fata crudei lumi in care trăim......am patit si eu cu copilul meu aqm 2 ani exact in noaptea de revelion am ajuns de urgenta la spitalul de urgenta d pediatrie qu febra mare,voma diaree si mi sa sp k este răcit fiind tratat de răceală si am fst externati si a doua zi am ajuns mai rău dekt am fst qu temperatura 40 jumate si mi s.a sp k este suspect de enterocolita dar mie nu mi sa sp nik doctorita spunând k stia k ne întoarcem de aia niki nu îmi daduse externarea ....eu niki nu jtiam de ce suferă copilul meu.......oameni buni in ce lume trăim ne mooooor copii nostri cari trb sa mai moara k sa se facă dreptate pt pruncii nostri .......vrem dreptate si pedepsiti cei vinovati care habar nu au qu medicina luând diploma pe ochi frumosi zi mitaaaa k banul in ziua de azi vorbesc pt noi si dak nu ai moori qu zile.........faceti cv oamneni buni k ne mai este si frica sa ne dukem in spital sa ne tratam copii ca nu jtim dak mai scapa k niki nu se uita la ei nenorocitiii......DREPTATEEEEE