Stop internarii copiilor in spital fara parinti!


Musafir

/ #232

2016-04-28 22:50

Pentru k nu cred k este normal un copil bolnav si apatic sa stea departe de bratele mamei ...niciodata ...copilul meu la 3 ani a calcat intr un cui si merg la Alexandrescu fiind gravida in 6 luni si imi zice facem antititanus si il curatam cu o pensa inauntru in sala ...vedeti el deja plange asa o sa l auziti si knd asteptati afara ...cu emotii de gravida si mila in sine ptr propriul copil ma uit prostita si pierduta ,copilul in brate speriat urla de frik si de durerea piciorului unde cuiul ii intrase tot in talpa ...sotul se uita si spune nu exista asa ceva ,nu lasi copilul singur,il luam acasa asa nu il las Doamna nu vreau ...treaba Dumnavoastra asta sunt regulile,se baga ii buzunar 20 de lei asistentei si dintr o data,buna femeie se reincarnase si zice cu o voce blanda ....haideti k il curatam aici pe masa nu mai intram in sala,i au facut acolo si injectia ....Doamne ies rosie toata cu burta cimpoi de tare si speriata de situatia in sine si nu mi venea sa cred ....ce sistem avem;ce oameni rai lucreaza cu copii,nu au demnitate si nici scrupule ...rusine tuturor k nu se fac schimbari majore in aceasta privinta !!!