Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

/ #46764 Re: Re: Re: Re: Re: Privatizare

2016-04-24 19:12

#46763: Vuzone - Re: Re: Re: Re: Privatizare <= Vorbesti si spui prostii asa cum ati mai facut si in trecut si azi va aratam ca am avut dreptate.

 Tu nu intelegi ca banul oferit de Chimcomplex, nu ajunge nici pentru o scobitoare pentru Oltchim????????????? Cine isi face impresia ca trece asa cum au mai fost fostele licitatii, se insala si vor termina in blocaj si faliment. Chimcomplex merge la fel de bine cum functioneaza Oltchim acum si iti raspund cei care sunt implicati acolo la ei peste tot lasa sccris ce ti-am lasat si eu si multi altii, hiiiihahaaa, asta pentru natarai suna bine " merge bine ", stim ca nu functineaza rotitele multora si uite asa va dau scris ca este o cacialma Chimcomplex asa cum au fost si chinezii si multi altii.

Singurii care pot salva Oltchim si Arpechim este STATUL ROMAN SI ACTIONARII PRIVATI CARE TREBUIE PRINTRE ALTELE SI MULTE ALTE DEMERSURI SI APLICARI, SA APROBE CONVERSIA IN ACTIUNI SI ASTFEL VINE BANUU IN OLTCHIM SI IN BUNA FUNCTIONARE ( numai acestia au interes in Oltchim, altii vn la plesneala si furt "ATI UITAT DE FRATII CRISTESCU LA USG RAMNICU VALCEA "!!!!!!!!!!), firesc trebuie dati afara toti din pavilon si adusa conducere competenta chiar si internationala pentru ca sunt banii mondiali bagati in Oltchim de pe toate continentele unde are produse Oltchim in peste 80 de tari si actionari privati care sunt acum cu creante in Oltchim si astia care sunt acum in combinat politrucii dati afara pentru ca  NU SUNT IN STARE SA NE DEA FOSTILOR SALARIATI SALARIILE CREANTE OLTCHIM TOT SUMA TOATA INTREAGA SI TOT, ASA CUM SCRIE IN L 85/2006 SI MULTE ALTE LEGI. SI PIPEREA SPUNEA CU GURA PANA LA URECHILE LUI  ( CONFIRMATE DE MOTIVAREA SENTINTEI DATE SI VORBELE LUI PUBLICATE ) IN TRIBUNAL  RAMNICU VALCEA DE FATA CU SALA SI JUDECATORUL-SINDIC, CUM CA PANA LA SFARSITUL ANULUI 2015 ACHITA TOT, NICI AZI 24.04.2016 NU A ACHITAT BANII FOSTILOR ANGAJATI OLTCHIM SALARIILE.....!!!!!!! Numai asa scapa Oltchim si Romania din blocajul creat de polititrucii si derbedeii astia de sunt acum, FACAND ACHITARILE DE CREANTE OLTCHIM CATRE FOSTII SALARIATI SI DUPA LA CEILALTI CU CREANTE OLTCHIM ( NU INCALCAND LEGEA SI LEGILE DANDU-I CET-ULUI SAU ALTORA INCALCAND LEGILE SI LEGEA ASA CUM PROCEDEAZA SI AZI ). VOI  NU MAI CRAUNITI PROSTII DACA NU STITI!!!!!!!

PESTE ASTIA, PRIMII SUNT SALARIATII OLTCHIM (FOSTII SI ACTUALII  CARE AM FOST SI SUNTEM PACALITII OLTCHIM) CU CREANTE, DUPA URMEAZA RESTUL ( ASA S-A INCALCAT LEGEA SI LEGILE IN OLTCHIM ) si multi alti creditori cu CREANTE OLTCHIM: