Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

/ #46590 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-04-07 15:39

#46587: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  <= daca ai sti cat imi pare rau ca nu te-am fardat atunci la control final, meritai  si  acum ereai treaz, nu mai dormeai.

 La cat de inampt esti, nici nu iti dai seama de unde are gutau bani si pe cine face mare ca asta e venit direct din puscarie condamnat de doua ori si a si facut anii pe doua condamnari  puscarie pe furt din banul public ( de la mine si de la tine si altii ca noi..., a furat baaaaa cum fura si ponta si altii ca ei ) ca e puscarias si ca e ponta pe teava catre puscarie si multii altii care devin puri si ecologici de infecti ce sunt, colcaie de infectii sunt bombe ecologice, iar pacaliciul cu romeo la tambal  va acapareaza prin balele lui ghioca asta e talpa iute prinde viteze ( nici nu stie pe cernev, nu-l cunoaste si nu se cunosc, habar nu au unii de altii, a fost demult Oltchim si svo, nu stiu cine sunt, nu se cunosc ca sunt rivali de partide pulitice, vrajeli electorale ) pe voi astia mai natarai asa cum esti tu papagalule si uite asa castiga ei iari voi  acasa,Ten p*** mea! Aaaaa, vezi ca mai e un tambalagiu tac-su lui ghioca si toata floarea cea vestita a SVO pe nume cernev cica asta joaca la tambalul lui tariceanu o tambaleste si o sugativeaza tare ca e loc sa scape si astia din clinciuri si sa devina puri si eclerizati bio ecologici ca e multa infectie si putreziciune si sconcsii put si lasa dare de jeg in urma lor. Si repet sa iti reintre in bostan de stirb si chior ce esti. Na dea ici mai musca o data si papa tot. Tine-o stransa nu o musca, tu cu asta ramai  acasa,Ten p*** mea! De aveam copii ca tine ii aruncam pe Olt la vale.