Opriti amanarile incorecte ale liberarii conditionate!

nevinovati vinovati

/ #28 Re:

2016-03-22 14:22

#16: -  

 Dar ce-ai facut de ai ajuns acolo?te-a mancat..inca stai baiatule pe banii victimelor,ca impozit tu n-ai fost in stare..ca ori ai furat ori cine stie ce..Ma..cand ai furat,ai luat obiectul ala..era al ma-ti??? daca te-ai urcat beat la volan si ai omorat un om..l-a facut tactu?? cand bati o batrana si ii iei cerceii...s-ai ma-tii??e ma-ta?? dar voi nici mama nu aveti..Mars ma..la munca..sa stati acolo pana va chemam noi..vrem sa merem ma javrelor cu copii linistiti noaptea pe strada,imi vreau sotia sanatoasa...mi-a violat-o unu ca tine ,javre ordinare..venea de la munc ala copil ..spurcaciuni umane!!! voi ne vedeti sufletele??murai de foame daca nu imi violai sotia ??meritati impuscati ma!! sa stai langa sotia ta care a fost violata si sa o auzi noaptea in somn!! sa incerci sa faci dragoste cu ea..sa iti planga in brate si sa tremure!!! sa ii iei lama din mana in baie,sa o implori sa ramana pentru copil!!! Asta sa citeasca si avcatii vostrii si judecatorii si procurori!! Sa va ingita pamantu..

pntru avocatii ce vor citii asta..pentru judecatorii ce vor citii asta..va imploram sa faceti petitii pentru inasprirea tuturor pedepselor..ca aveti prea mult de munca acum..nu va complicati pe taraturile astea...