Dati locul inapoi salvatorului de vieti ( DR. STANCIU ADRIAN )


Musafir

/ #147

2015-10-14 14:58

Semnez aceasta petiție cu marele regret ca nu pot face mai mult! De ce o semnez? Pot enumera n motive: pentru ca sunt sătulă de toate mizeriile care se petrec in aceasta tara, pentru ca nu mai exista un sistem real de valori, pentru ca am uitat ca națiune sa apreciem si sa respectam puținii Oameni Adevărați pe care ii mai avem, pentru ca este Inacceptabil ceea ce s a întâmplat, pentru ca trăim intr o tara in care natalitatea a scăzut dramatic iar mortalitatea infantila reprezintă un real motiv de îngrijorare, pentru ca exista din ce in ce mai putini profesioniști adevărați, pentru ca sunt mâhnită ca mass media din România este preocupata de stiri irelevante si nu de subiecte cu adevărat importante, pentru ca este intolerabil ca niște indivizi sa si bată joc de viețile copiilor noștri pentru interese mici, meschine, pentru ca unui OM, PROFESIONIST DESĂVÂRȘIT precum DR STANCIU nu trebuia sa i se întâmple asa ceva dar in primul rând pentru respectul infinit si aprecierea continua pe care familia mea, prietenii mei si mai ales băiețelul meu Alexandru i le poarta Domnului Doctor Adrian Stanciu, un OM in adevăratul sens al cuvântului! Jos pălăria in fata domnului doctor Stanciu!