Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #40490

2015-07-23 11:27

            Am semnat aceasta petitie pentru ca nu este normal ca violatorii sa fie lasati liberi ,vrem sa intram in Europa ?,dar cum ?macar acum sa se trezesaca parlamentarii si deputatii sa faca un proiect de lege care sa-i tina departe pe acesti indivizi, care nu ar trebui sa faca parte din societate, si asta cat mai urgent ,sa fie o ordonanta ceva,mai ales la grup infractional- inchisoare pe viata fara discutii si resentimente.Cum ne aparam societatea?,acesti indivizi pot viola in masa "ca doar scapa!?" .Ne trezim ca ne i-a copilul de langa noi si nu putem face nimic, pentru ca "LEGEA "e de partea lor."Doamne fereste! " in ce secol traim,eu stiu inca din copilarie ca acesti "monstri "erau inchisi, iar acum vedem ca ei isi bat joc de noi.

           TREZITI-VA DOMNILOR GUVERNATORI !ne-am pus increderea in dumneavoastra cand v-am votat. Cefaceti?" ne lasati copiii pe mana " monstrilor de distrus vieti omenesti"?, ajutati-ne ,VOTATI UN PROIECT DE LEGE PRIN CARE ACESTI INDIVIZI SA NU MAI FIE LASATI IN LIBERTATE MAI ALES LA GRUP INFRACTIONAL, VA ROG DIN SUFLET FACETI CEVA PENTRU NOI, PENTRU OAMENII SIMPLI, PENTRU CA NOI REPREZENTAM "ROMANIA !" - Voi aveti masini, bone platite ,badigarzi pe urmele copiilor vostri pentru ca aveti posibilitati materiale bune ,insa noi nu.
semnat Valy Bute /Galati .
Mi-ar placea ca aceste randuri sa fie citite de "ALESII NOSTRI" sau sa fie citite intr-o emisiune TV.

FELICITARI REPORTERILOR! AM SENZATIA CA DOAR EI SE MAI LUPTA PENTRU AFLARE ADEVARULUI SI PENTRU STARPIREA NEDREPTATILOR.
DOAMNE AJUTA-NE SI LUMINEAZA MINTEA CELOR CARE AU PUTEREA DE A SCHIMBA CODUL PENAL.!