Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #32796

2015-07-22 09:50

Fapta celor 7 e abominabila, diavoleasca, nici in romanul pe care nu de mult l am terminat nu am putut scrie atat de mult despre violatori sau cu lux de amanunte ceea ce au facut aceste specimene. Nu stiu cum pot numi, nu am cuvinte.Merita o pedeapsa mai mare decat o crima, tinand cont ca au fost 7 crezandu se cei 7 magnífico, cu diferentes ca brutele astea mai au si tupeul impreuna cu intreg satul de imbecili, care se lasa influentati de cei cu bani. Oare daca li s ar fi intamplat altei persoane cu masina cu bani multi, ma intreb cum ar fi reactionat? Evident ,satul cat si judecatorul care dupa mine , nu e judecator doar cu numele, ar fi fost drepti cu víctima, incat nu ar trebui din víctima sa devina inculpara tuturor nerusinatilor .Viata, demnitatea ei a fost jucata in picioare. Sunt si declar ca cei 7 trebuie arestati, nu sunt persoane demne sa stea in libertate pt motivul ca sunt fotbalistii satului. Pot fi si Papa de la Roma ei trebuie sa raspunda conform legii violului, privarii de libertate a unei persoane indiferent de pozitie social, financiará, conforman legii statului Roman nu al judecatorul in raport cu valuta pe care cineva i o ofera. Nu e vorba de un targ de animale e vorba de fapta savarsita de aceste animale care nu merita sa stea in libertate. Un salut tuturor care sunt contra violului, respectele mele celor care sustin aceasta campanie. DREPTATE SI LIBERTATE a alege persoana cu care vrei sa ai o relatie, si nu fortata, violata pt a si satisface poftele o gasca de huligani. Succes.