Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #32463

2015-07-22 09:16

Din pacate legislatia din romania incurajeaza nu nu mai violatorii..incurajeaza tot felul de experiente neplacute in societate . societate care suntem obligati sa o impartim cu tot felul de personaje salbatice care ei stiu una si buna .Legea nu are ce sa imi faca .... daca dau o palma cuiva Politia imi va da o amenda .. amenda care nu o o voi platii..dosare care stau pe langa parchet..ca mama are nu stiu ce relatie ... Eu personal am avut experienta sa vad cum Politistii sunt sfidati de infractori in sectia de politie ..daca cineva iti rupe un picior din bataie sau o mana primesti spitalizare de 45 zile .. ca sa ii faca dosar persoanei care v a facut asta .. trebuie sa va rupa ori 2 maini ori ambele picioare sa primiti spitalizare de 90 zile , astfel sa ii poata face dosar .. deci .. Legislatia e de vina .. Pentru viol sunt la prima abatere deci o sa imi dea cu suspendare...prea marii nostrii conducatori vor asa ... spalati va cu ei pe cap astia care ati votat de 20 si ceva de ani aceleasi grupuri de persoane la conducere, care nu urmaresc decat interesele lor personale Daca te urci la volanul unei masini fara numar de inmatriculare atunci e penal .. si sanse mari sa faci inchisoare .. daca violezi ..cine stie ....ce relatii au faptuitorii..deci nu mai Politia de la circulatie mai functioneaza..pt ca acolo e de primit bani la buget .. nu sa arestam repede handicapati ca acolo e consum .