Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

cineva indignat

/ #26745 Re:

2015-07-21 20:27

#1: -  G.A.

 mi se pare inadmisibil si de-a dreptul repugnant ca dupa savarsirea faptei de viol victima sa fie acuzata...cum si-a putut dori actiunea de sex voluntar cineva cu atatea rani pe corp si mi se pare mai jenant sa fie acuzata intr-o tara democratica o femeie pentru faptul ca viata ei privata e a ei. e strict problema ei cu cine a umblat si ce a facut...legea spune ca actiunea de viol poate sa o declare in baza unor fapte doveditoare inclusiv o nevasta care e casatorita cu agresorul...E VIOL oameni buni orice actiune sexuala fara consimtamantul uneia dintre parti. Ce sa mai vorbim de faptul ca 7 ANIMALE au vrut sa faca pe eroii!!!! Sa isi asume raspunderea si parintele acela imbecil care acuza fata sa isi acuze copilul ca pana la urma nici el nu e mai bun, dovada fiind ceea ce a crescut in casa :( . Si eu copil si stiu pana unde merge dragostea de copil dar sa nu uitam ca copii ne mai si cresc si sunt capabili sa ia decizi singuri...bune sau rele dar cu propriul lor cuget....SA RASPUNDA PENTRU CE AU FACUT ANIMALELE!!!!