Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #6807

2015-07-20 12:55

Ca o completare la ce am scris mai sus,arestul  celor 7 violatori din Vaslui si eliminarea judecatorilor care au si au avut abateri de la lege si moralitate,normal si foarte normal este sa fie castrati acesti oameni.In ce fel sa fie castrati,asta ramane la hotararea organelor statale ce se ocupa in acest sens.

Prea usoare pedepsele in tara asta si prea usoara puscaria.

Pentru unii este mai bine acolo decat acasa.

Conditiile din puscarie sunt bune.

Coruptia e mare in Romania.

Daca legea nu mai pune stapanire pe cetatenii unui stat,atunci ce ar putea sa mai fie mai presus de lege?

OCHI PENTRU OCHI SI DINTE PENTRU DINTE?

In Romania,pur si simplu,nu exista legi aspre contra preacurviei,adulterului si faptelor in acest sens.

Prea multa depravare , prea multa destrabalare.

Am 36 ani si la revolutie aveam 9 ani.

25 de ani am asteptat sa se schimbe ceva in bine in tara asta.

Si am surpriza in fiecare zi sa descopar din ce in ce mai multe mizerii.

Deschid televizorul si vad interlopi,romi,divorturi,preacurvie,hotie,politicieni corupti,furturi din bani publici si faptuitorii liberi si cu viata imbelsugata in continuare.

Nu sunt rasist,dar cred ca natia asta e in continua decadere.

Ma gandesc foarte serios sa plec din Romania,pentru ca acest stat nu imi ofera un sistem de sanatate complet,nu imi ofera un salariu decent in cadrul unul job cinstit,dar imi ofera taxe si impozite din ce in ce mai multe,puse pe cap de locuitor,iar Romania merge foarte bine la tv,exact ca pe timpul lui Ceausescu.

Aceleasi mesaje in alte timpuri,acelasi trai de rahat si aceleasi nemultumiri ca in comunism,dar in perioada de dupa '89,perioada "democratica".

Pacat de tara asta si de oamenii care , inca,mai sunt cinstiti.