Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #6313

2015-07-20 11:15

Nu mi se pare corect ca cineva sa distruga o viata si apoi sa o continue pe a lui linistit.Si mai mult decat atat,daca o astfel de fapta nu se pedepseste conform legii,atunci ce se va intampla cu orice fetita,adolescenta femeie?Ne vom sechestra in casa,de teama ca in orice barbat sau pusti ne va lua la japca singur sau in grup?Nepedepsind acesti faptasi,dupa ei,altii vor repeta aceasta fapta,pentru ca,de,daca aia nu au patit nimic,nu vor pati nici ei.Si nu in ultimul rand ca sa intelegi victima,trebuie sa fi femeie,sa intelegi nu doar trauma fizica,ci mai ales pe cea psihica.Trauma care in multe cazuri a dus la sinucideri ale victimelor.Daca vor fi lasati sa scape,am o intrebare si pentru aceste creeaturi infecte si pentru cei care sunt de partea lor:daca o persoana de sex feminin di familiile lor va fi intr-o zi violata,cum vor reactiona?Sau daca vor fi lasati liberi si a doua zi vor spune:am scapat cu un viol in grup,ia hai sa ne distram omorand pe cineva,asa de distractie,ca mai gasim niste fraieri pe care ii vom impresiona si ne vor lasa liberi.