Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

/ #38315 Oltchim. Cu insolvenţa nu-i de glumit!

2015-05-21 19:22

#38312: -  Excludem bolnavii adevarati care-si merita sumele primite si nu excludem  inchipuitii bolnavi sau alte cazuri de snapani, care vor intra si ei penal!!!

 Da, sunt oferite pe pile,  cu comisioane spaga, sa se primeasca preferential aceste sume. Si cum v-am mai repostat se incalca TOATE LEGILE DE VI LE-AM EVIDENTIAT PE ACEASTA PETITIE. Se incalca grosolan tot ceea ce v-am repostat continuu, LEGILE SI TOT.. Puscariasii se manjesc cu altii dintre noi prin mana celor care au semnat protocoale ilegale in numele nostru ,  sa nu fie singuri la faptele  comise  penal  si creaza haos si nemernicie intre noi.

Prefectul Dumitru Cornoiu, acuzat de deturnarea a 9 milioane de euro

 

De la deturnarea creata de la AJOFM salarii plati compensatorii si intreruperea voita de ei a achitarilor Legea 85/2006, Legea CCM si alte Legi, condamna fapta ca fiind PENAL,  s-a inceput urmarirea penala a faptelor comise pe Legi, toate faptele intamplate anterior deturnarii si rostogolite deturnari si obstructionari comise sunt cu continuare pe parte penala, toti autorii din Oltchim stiu asta si vor raspunde PENAL cat si cei de la Bucu_resti, Pitesti si Valcea.

Gheorghe Piperea, un Prof mai cool decât WhatsApp și Solitaire. Reportaj de la Facultatea de Drept

CONDUCEREA OLTCHIM IMPARTE PE PILE SALARIILE COMPENSATORII

Oltchim. Cu insolvenţa nu-i de glumit!

 

 

RESTITUIE IN INTEGRUM ( RESTITUTIO IN INTEGRUM ) CU PENALIZARILE SI DAUNE-INTERESE TOT