Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013:

/ #37226 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Societate in insolventa, in insolvency, en procedure

2015-05-07 07:35

#37224: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Societate in insolventa, in insolvency, en procedure col 

 Tu le ai ba pe retete, te trateaza medicul, tu le detii medicamente, nu-si mai fac efectul sau refuzi a le mai ingurgita ceea ce este foarte grav, tu esti in felul tau o certareata. Un nemernic de te rezumi la vorbe nemenice, da,  te-am caraterizat pe tine si altii ca tine, da, te-am descris si modul cum va desfasurati si raul pe care-l faceti zilnic si aici pe aceasta petite unde te-ai comportat ca un salbatic si boala ta pshiatrica de o detii era numai cu injuraturi, acum am ramas eu si-ti stau in gat ca-mi public creantele salariale si toate drepturile salariale creante pentru ca  ele sunt furate. Vezi-ti ba de drum si nu te mai retin, tu nu esti in stare sa spui ce cauti pe acaesta petitie, N-AI FOST IN STARE SA SPUI CERT CE VREI TU PE ACEASTA PETITE, CAUTI SA TE RAZBOIESTI TU CU NEMERNICII PRIN  VORBE NEMERNICE ADRESATE NOUA, UITE ITI STAM NOI IN GAT, NA,SA TE SUFOCI TU SI ALTII CA TINE.

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013 SI TOATE DREPTURILE SALARIALE !!!DATI BANII TUTUROR SI NU NE MAI VEDETI PE PETITIE SAU PE LA VOI IN AUDIENTE, MITINGURI, SEDINTE,...!!!VA OBLIGA LEGEA SA NE PLATITI SALARIILE TOATE CATRE NOI  LA ZI!!!! SI  EVITATI  FALIMENTUL!!!!!SALARIILE PLATILOR COMPENSATORII CREANTELE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013 TOATE, valoarea totala a creantei sale, vor fi platite conform documentelor din care rezulta  CUM SPECIFICA LEGILE ACHITARE, VALOAREA TOTALA DIN ACTE PE CARE LE DETINEM.