Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE OLTCHIM.

/ #36547 Re: Re: CREANTELE OLTCHIM:

2015-04-23 11:11

#36546: -

Eu nu am pupat pe Piperea, iar sorcova piti a uitat ca e disponibilizata 2013 si nici n-a fost angajata Oltchim (OARE ???, PAI CUM ASA...., A UITAT !)...deeee suv-ul asta o trage...si-o da pe spate, Pe mine n-ai sa ma vezi si nu o sa fac asa ceva pentru ca sunt mascul, avantaj eu, si de-as fii femeie n-as face-o , iar masculii la lins intre ei....eeeee jegodizm odios PSD= USL+PCR UEHHHHH BORASC  DEJAAAA, bineee,  sorcovele sunt febletea lui si linguseala si smirgheluitul e idealul sau...., la fel precum alte fapte notabile  Numai descreieratii ca tine mai au puterea sa vina sa faca ceea ce au facut ieri si sa lasi scris si azi aici, condamnandu-ma tu pe  mine. Vei vedea tu ce voi avea eu cu tine mai putoiule... Sa plangem in cor zic eu, ca totul e de ras pentru unii ca tine.

 !! 

dupa incepe matematica 1+1 = 10 si PREA FERICITII EROI SI EROINE: 1+1=2 fir-ar ei ai dracu cu matematica asta care au inventat-o, venita tot din cosmos si care ne tine in viata... ,  acum ne scriem pe petitie , iar de cand e USL+ FSN =PCR,  1+1= 10, au numai 10, totul incepe cu 10, iar pentru naivi ca tine 1+1=1, ca restul de 9 e in SUV-ul lui Piperea si altor nemernici, asa ca vi tu cu diferenta  bonus  9 si tu te mulumesti cu 1 pe care o pierzi intre timp si pe asta, deci esti furat inzecit, niciodata 2 sa-ti revina tie pe dreptul tau, ci de 10 = 1+1, ASA STIU EI MATEMATICA.

 

SI ACUM VINE INTREBAREA...INSISTENTA SI CATRE JUDECATORUL-SINDIC, DOAMNA MIHAELA CAZANGIU, PARCHET, DNA, DIICOT, DIE, SIE, SRI, SPI, SIIT....ETC., CARE REPREZENTATI AU FOST DIN PARTEA DISPONIBILIZATILOR 2013 SI ALTI REPREZENTANTI CARE NU AU NICIUN MANDAT DE REPREZENTARE A DISPONIBILIZATILOR 2013 SAU VREO PROCURA DE REPREZENTARE SI DECIZIE IN NUMELE LOR....?????? Protocoale, intelegeri si matematica creata pentru...., cei care acum sunt mimoze si piti, sau dulai de rasa care dau cu pumnul ori suv-ul pe derdelus !!!!

 

 

Societate in insolventa,
in insolvency,
en procedure collective

SC OLTCHIM SA RM VALCEA