Reintroducere Universal si Tlc in grila de programe RCS-RDS


Musafir

/ #43

2015-01-13 18:18

Solutia urgenta este de a reintroduce cat mai repede aceste programe scoase miseleste din grila de programe . Contractul semnat si cu obligativitatea de a fi respectat de ambele parti este valabil. Nu banii si interesul privat pentru cei ce conduc acest furnizor de cablu trebuie sa primeze in detrimentul nostru al clientilor ( abonatilor) Taxa pe abonament nu a fost schimbata , dar grila de programe pentru care am semnat un contract s-a modificat de acum ceva ani cand a inceput sa scoata canale ( Discovery ) si sa introduca incet incet programe de umplutura - oare imi sunt de folos 8 canale de digi regionale , programe unguresti , turcesti ? Ce pot urmarii pe aceste canale - vulgaritati , incultura , manipulare . Pentru bani si foloase personale pe spatele nostru al abonatilor , interesul sefilor este sa primeze cantitatea nu calitatea .Am un contract valabil in care sunt trecute si aceste canale , trebuie sa beneficiez de vizionarea lor. Atata timp cat eu am platit tot timpul abonamentul deci eu am respectat termenii contractului , RCS&RDS are obligativitatea sa faca acelas lucru . Sfidarea nostra a abonatilor nu trebuie sa mai continue , sa spunem stop acestor abuzuri . Nu vreau nici taxa mai mica pe abonament , nici alte programe introduse , CI VREAU PROGRAMELE PENTRU CARE AM INCHEIAT SI SEMNAT UN CONTRACT.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...