Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!
SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. |
/ #30334 SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.2014-12-05 08:17https://www.youtube.com/watch?v=wtng11JJaac La Piovra SC. OLTCHIM SA.
#29828 DECIZIE DE INCETARE A CONTRACTULUI INDIVIDUAL DE MUNCA DISPONIBILIZAT OLTCHIM :#29829 CONTRACTUL COLECTIV DE MUNCA ( CCM )#29830 CE SPUNE CODUL FISCAL DESPRE VENITURI SALARIALE?#29832 Tribunalul Vâlcea a decis intrarea "Oltchim" în insolvenţă#29834 STOP CENZURA !!!!!!!!!!! SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!!
A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #30008 (TOATE INCLUS SI VINCEA ) SI STATUL ROMAN#30014 SUNT IN CULPA. ACTIVITATI DE SERVIRE A BAUTURILOR, MASA SI DANSUL OLTCHIM:
• Culmea tupeului şi nesimţirii la Oltchim: în timp ce muncitorii îşi primesc salariile mizerabile cu întârziere, armata de directori şi şefi nu are nici o remuşcare să-şi ridice salariile grase de circa 100 milioane lei vechi net/lună. şi funcţionează la mai puţin de 20% din capacitate. - Popescu Valentin - director Directie Energetica - Mecanica
etc. ziaruldevalcea.ro
Management: La toţi aceştia un „sincer”: huuuooooo!
Conducerea societatiiConsortiul alcatuit din
Stanescu Nicolae Bogdan Codrut Administrator Special Avram Danut-Victor Director General Adjunct Talpasanu Mihail Director Directia Productie Spiru-Ciobescu Laurentiu-Armand Director Directia Comerciala Smeu Alin-Ion Director Directia Economica Munteanu Dana Maria Director Directia Resurse Umane Pirvu Marius* Director Directia Petrochimica Bradu * incepand cu data de 25 iulie 2014 este detasat la Aministratia Bazinala de Apa Arges-Vedea, pe o perioada de 6 luni
oltchim.ro
impreuna cu MIRCEA DEACONU si FLORIAN MATEITA si toti care contribuiti la DEMOLARE
La toţi aceştia un „sincer”: huuuooooo!
zf.ro Oltchim Râmnicu Vâlcea (simbol bursier OLT), aflată în insolvenţă de anul trecut, îşi va extinde businessul în mai multe domenii noi, inclusiv cultivarea plantelor şi fabricarea ambalajelor din lemn, în condiţiile în care fabricaţia produselor chimice se desfăşoară la mai puţin de un sfert din capacitatea combinatului chimic.
Administratorii judiciari ai companiei vâlcene au convocat o adunare extraordinară a acţionarilor pentru a aproba completarea obiectului de activitate cu mai multe activităţi, printre care fabricarea de instrumente medicale şi stomatologice, şi lucrări de demolare a construcţiilor.
Noile domenii vor spori diversitatea activităţilor Oltchim, care, pe lângă petrochimie, mai numără şi comerţul cu ridicata al florilor, activităţi de servire a băuturilor şi repararea calculatoarelor şi a echipamentelor de comunicaţii, potrivit unui comunicat trimis Bursei de Valori.
S-A SCURS SECUNDA SI TIMPUL. AI FOST MINTIT LA SECUNDA DE CATRE SINDICATE SI STATUL ROMAN.SINDICATELE TREBUIAU SA FIE CU AVOCATI SI SA LUPTE LA BAIONETA CU STATUL ROMAN PE ACEST PROCES AL INLSOLVENTEI, INSA EI AU FACUT PACT CU EI SI DIVERSE HARTII SEMNATE INTRE EI, INTALNIRI DE TAINA LA PREFECTURA SAU MAI STI TU PE UNDE..., EVITAND PROCESUL IN CARE ESTE OLTCHIM. SINDICATELE AU FOST IN RAZBOI CU ANGAJATII SI FOSTII SALARIATI * PLATITI DE ACESTIA PRIN COTIZATII SI INCASAND BANI DE LA NOI * SI IMBARLIGATORI CONTINUU......., DETURNATORI DE FAPTE SI EVENIMENTE, INSTIGATORI, RAU VOITORI SI DIVERSIONISTI CONTINUU...
Societate in insolventa,
|
Nr. unic (nr. format vechi) : | 887/90/2013 |
Data inregistrarii | 25.01.2013 |
Data ultimei modificari: | 30.07.2014 |
Sectie: | a II a CIVILA |
Materie: | Faliment |
Obiect: | cererea debitorului - L85/2006 art.27 alin.5 |
Stadiu procesual: | Fond |
|
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
Anularea cetateniei Române persoanelor din Republica Moldova
Cerem investigarea suspiciunilor de fraudare a alegerilor și renumărarea voturilor – respectați democrația!
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
LIBERTATEA de EXPRIMARE
Salvăm Casa Dinu Lipatti
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
STOP eutanasierii câinilor din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
Susținem desemnarea lui Ilie Bolojan ca Prim-Ministru al României
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
APEL „Salvați Sala CUB”, Teatrul Național Iași
Cerem arestarea lui George Simion pentru instigare la violență și scoaterea în afara legii a partidului AUR
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
Semnam pentru a ne alege prin vot democratic Avocatul Poporului si cei 9 Judecatori ai Curtii Constitutionale!
15984 Creat: 2025-05-26
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
2613 Creat: 2025-06-14
GRATIERE 2025
18733 Creat: 2025-02-03
Nu depreciați limba și literatura română! Nu descalificați materna!
1792 Creat: 2025-02-25
PETIȚIE PUBLICĂ – Albaiulienii nu sunt turiști! Nu triplați abonamentele pentru cetățeni!
92 Creat: 2025-06-18
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
5062 Creat: 2025-06-03
STOP angajării în Administrația Publică, a persoanelor care cumulează pensia cu un salariu din bugetul de stat
200 Creat: 2025-06-08
ROMÂNII ÎȘI IAU ȚARA ÎNAPOI
400 Creat: 2025-05-27
Săli de așteptare NON-CONTAGIOASE spitale
71 Creat: 2025-06-18
Oradea spune: NU paradă Pride
5367 Creat: 2025-06-10
Referendumul pentru demiterea Preşedintelui României Nicusor Dan
12076 Creat: 2025-06-04
Locuitorii din Dezmir cer respect: Apa nu este un lux!
518 Creat: 2025-06-17
Deschideți clădirea destinată creșei în comuna Berceni pentru anul școlar 2025–2026!
49 Creat: 2025-06-17
Diploma de Bac 2025 NU trebuie să ascundă o ilegalitate!
43 Creat: 2025-06-16
Referendum pentru familia normala
27 Creat: 2025-06-17
„Vrem dreptul legal de a parca! Nu ne amendați dacă nu există locuri pentru dizabili!”
35 Creat: 2025-06-17
Stabilirea răspunderii în cazul poluării apei Târnava Mică / Felelősség megállapítása a Kis-Küküllő vízszennyezésének ügyében
387 Creat: 2025-06-12
LIBERTATEA de EXPRIMARE
1497 Creat: 2025-06-04
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
13980 Creat: 2025-06-03
Vrem anularea liberalizării pieței energiei! Opriți caruselul creșterii prețurilor și scumpirii traiului românilor!
45 Creat: 2025-06-16