Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

o creanta obosita

/ #28931 Re:

2014-11-11 21:24

#28911: musafir -  

 "DISPONIBILIZATI TREZITIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA FRATILOR ATI DORMIT 17 LUNI NU MA REFER LA CEI 20 DE PERSOANE CARE AU MAI FOST SA CEARA LAMURIRI SI PENTRU VOI CEI MULTI CARE ATI DORMIT ACASA ,BINE AR FI SA NU NE MAI DEA ASTEA NIMIC MA-SI BUCURA CA NE MERITAM SOARTA "

Au dormit toata viata si vor dormii toata viata, s-au nascut prosti si vor murii prosti. Daca din 1000 de disponibilizati doar 20=30 de persoane se aduna si incearca dar fara succes sa sensibilizeze si sa puna presiune pe anumite institutii ale statului pentru obtinerea drepturile furate de administratorul judiciar cu largul concurs si complicitatea guvernului romaniei . Constat in acelasi timp ca doar 2=3%  din populatia acestei tari sunt persoane cerebrale si de caracter, oameni care nu vor sa stea apleati, dar e mult prea putin sa schimbam ceva in tara asta , sa nu ne mai lasam umiliti si batjocoriti de orisicine. 

Dragi colegi disponibilizati, va meritati soarta dar din pacate si noi cei 20-30 laolalta cu voi.

Cu scuzele de rigoare , Domnilor Todoran, Toanta, Burdoaza aveam alte pretentii de la dvs si nu as vrea sa cred niciodata ca ati tradat cauza , as vrea sa cred ca doar aveti prea mare incredere in justitia din Romania si de aceea nu ne mai sprijiniti.

Cu parere de rau va transmit ca parerea mea este ca nu ne vom mai lua niciodata acele nenorocite de "creante" si ca am fost executati de cei mentionati mai sus