Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

UITE CUM AU TRECUT EI SI MULTI ALTII PRIN VL. SI AG.,FARA SA-I DERANJEZE NIMENI CU INTREBARI...!

/ #27882 Re:

2014-10-21 20:29

#27881: Unul caruia ii pasa de el. Tie de ce nu iti pasa de tine? -  

 Stai sa ne intelegem, pentru ca dupa vei spune ca nu vine nimeni si te intrebi retoric, de ce..., tu ce ai cautat pe acolo nauc in fata scarilor ...???  Cati din 929 acceseaza petitia...??? Am trecut si pe cei trecuti in nefiinta, pentru ca pot participa familiile lor, pe toti..., cum ai scris tu. Sa chemam si pe toti angajatii, mai palpitant ~2300...

Cati sunt contactati si stiu la ce faci tu apel...???

LUNI esti cam categoric cu chestia asta e ultima, ce...??? Ai grije se da ceasul cu o ora in urma sa nu uiti, trecem la ora de iarna.

Ne pasa tuturor, dar monser sa stim si noi la ce venim, iar dam de Cornoiu sau Cilea, platim numa benzina de ne omoara bugetul, ori sa stiu daca-l chem si pe colegul meu din Anglia ( o sa-i decontezi tu biletul, ala sigur te omora daca vine degeaba...), sa-si faca rezervare urgenta la avion, e ceva interesant la prefectura, zice unu ca e ultima sansa, bla,bla,bla, cra,cra,cra si tra,lala...

Sa intelegem de la tine acum, ai primit cumva deja raspuns de la Valcov??

Arunci idei dar nu le completezi...

Ne pasa firesc, dar sa stim toti la ce te referi!

EEEE UITE ASA AM TRAIT NOI CU ASTFEL DE OAMENI CA VOI. DOI ANI RISIPITI, NU STITI BAAA CE VRETI, DAR VOI VRETI....!!!!!!!!!!