Scrisoare deschisa catre d-na moderatoare Mirela Vaida


Musafir

/ #75

2014-07-18 05:23

Ne-am saturat de batjocora asta la care sunt supusi acesti doi concurenti Tina si ray chiar nu se mai poate sa fim obligati sa vedem cum sunt pusi la zid tot timpul chiar asa pana aici s-a ajuns?!ei stau inchisi , izolati de toti cei dragi si stau printre acei indivizi care te fac cu capu si dupa in loc sa le citeasca si lor msg frumoase ca a fost aniversarea lor, dumneavoastra ce le faceti? le cititi decat sms acide!rusinos ceea ce faceti!ei n-au nervi de otel , asa cum dumneavoastra tipati doar ca nu vrea cineva sa va raspunda ei traiesc acolo 24 din 24 in casa de ce nu ii intelegeti??!Tina si ray sunt niste oameni buni ,cu trairi sincere si nu pupincuriseala si superficilitate in direct!vrem sa vedem asa cum sunt ei cu bune si cu rele , ca in cele din urma si eu si dumneavoastra suntem la fel acum suntem fericiti si buni , acum irascibili si rautatciosi, ce ati vrea ca sunt la tv sa jace teatru?! ori vreti fair play ori ba?! va rog sa faceti ceva ca nu se poate sa asistam la asa ceva!nu mai suportam! atunci cu banii se pare ca doar oana a fost importanta, restul la gunoi chiar dk o saptamana ca fraierii am votat fiecare concurentul ;preferat se pare ca doar oana conteaza!nu se poate atata umilinta asupra lor , si asupra noastra!