Abuzurile împotriva lui MIRCEA DIACONU trebuie pedepsite

drworriorafrica@gmail.com

/ #1487 marele maestru vraja din africa

2014-04-21 15:27

Fii atent aici, nimeni nu te poate ajuta aici, sau chiar sugera modul în care puteți obține ex-vă sau dragoste spate , orice mărturii de cele mai multe spell caster aici trebuie să fie ignore.because cele mai multe dintre ele sunt înșelătorie i spun înșelătorie real, care am fost o victimă și i -am rupt de mii de dolari pentru că am fost atât de nerăbdători să ajungă soția mea înapoi după ce ea ma părăsit de peste 2 ani , cu 7 ani, fiul meu jerry , i-au aplicat 7 rolă vraja diferit aici și tot fără nici un rezultat în care toate cer același lucru trimite -ti numele Adresa ta ex numele și numărul de telefon imagine etc care am făcut-o de peste si peste din nou și cele mai multe dintre ele au fost din Africa de Vest , până când am văzut un post despre Dr.Worrior vraja și am decis să-l dat mea trail.He ultimul ask mi patru lucruri pe numele meu real , ex meu și numele meu pe mama ex și 280 dolari și a spus fostul meu va veni în 24 oră , i-au plătit peste 4800 dolari pe turnare vraja și curier și nimic nu au de lucru pentru mine după trei zile am fost de gândire cu privire la modul în care de mult i-au pierdut până acum , așa că am zis să-mi -i dea un try așa l-am sunat din nou si trimite numele meu real , fostul meu și numele meu pe mama ex și 280 dolari pentru că jur că a fost ultimul meu încerca , așa că am fost de așteptare în timp ce mi-a spus să aștepte până a doua zi și nu am putut dormi în acea noapte pentru că îmi place soția mea și vreau înapoi , la 21 în acea zi am văzut soția mea on-line pe facebook și mi-a spus hi la început am fost șoc , deoarece ea nu a vorbi cu mine pentru trecut un an și 9 luni acum nu am răspuns din nou, ea a spus ești acolo ? Am răspuns rapid da și ea a zis putem vedea mâine am spus da și a plecat off-line am fost confundat am încerca să -i chat-ul din nou, dar ea nu mai era pe linie nu am putut dormi în noaptea aceea ca am fost întrebam ce se întâmplă să spunem , de 7.am în dimineața următoare mi-a dat un apel dor am decis să nu pentru a apela din nou ca am fost încă în șoc din nou a sunat și i alege ea a declarat putem vedea după locul de muncă de astăzi i-am spus da, asa ca a termina apelul imediat am primit de la muncă ma sunat și ne întâlnim , iar acum ne-am întors din nou eu numesc Dr.Worrior a doua zi mulțumindu-i pentru ceea ce a făcut , de fapt, eu încă -l sun și -i multumesc ca viata mea nu a fost complet fără soția mea vă rugăm să fiți atenți aici i-au fost mii de înșelătorie de dolari , dacă doriți un adevărat vraja iubirii , atunci contactați Dr.Worrior prin e-mail ( drworriorafrica@gmail.com ) sau sunati +2348112276982