Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #19913

2014-04-18 14:22

19910.Aoleu ce este omule te supara adevarul, ce ti se pare din ce este scris ca este minciuna,stiu adevarul doare si doare al naibi,cand esti mintit ordinar de niste prosti inculti si analfabeti si nu inteleg de ce este vina mea ca situatia este asta de acum, cu ce ma fac eu vinovat, ca nu accept minciuna si prostia, daca iti place sa traiesti in mocirla, balaceala placuta dar nu cere ca si alti sa se complaca in mizerie, este placuta situatia de acum ,sa te umilesti sa te injosesti e treaba ta si a altora care ati dorit sa profitati, ca si analfabeti de Ion Dan, Gioca,Marcela(macar Cernev are o facultate si nu pot sa-l includ in aceeasi categorie) ce vezi tu la aceste specimene de o prostie monumentala,nu pot sa suport o astfel de incultura si nu vad de ce te deranjeaza ca alti oameni vor sa traiasca mai bine ,ti se pare ca in situatia actuala si de viitor in contextul cum evolueaza situatia o vom duce mai bine?Uni dintre voi nici acum nu realizati cat rau au facut aceste specimene, care mai devreme sau mai tarziu vor plati ptr.dazastrul creat si situatia in care ajuns Oltchimul.Si ca drept dovada vedeti ca la adevaruri care incep sa iasa la suprafata, unul ca Ion Dan incepe si injura asta este nivelul, adica animalic.