Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #16595 Re: : POATE AFLA SI DOMNUL MINISTRU ANDREI GEREA SI PUNE PUNCT ACESTEI SITUATII!

2014-02-04 17:39

#16594: - : POATE AFLA SI DOMNUL MINISTRU ANDREI GEREA SI PUNE PUNCT ACESTEI SITUATII!

Iti trebuie foarte mult  timp de gandire si te balbai in ceea ce spui, nu stapanesti de niciun fel situatia dar scri MULT SI PROST. Asta ca nu ai cunostintele necesare si aberezi din ce in ce mai mult. Fereasca SFANTUL SA FI CUNVA IN CONDUCEREA OLTCHIM, CA EU PERSONAL ITI TRANSMIT, ESTI CEL MAI MARE PROST CARE L-AM CITIT VREODATA. Nu stau sa fac management cu tine si daca chiar vrei, mergi la scoala si invata.Obsesia ta e numai la capuse, dar esti total departe de adevar si ce inseamna capuse. Ti-am mai scris, capuse a fost firma lui Boureanu (singura), TOPANEL (firma fraţilor Sorin şi Cristian Boureanu), dar a achitat - a recunoscut Piperea.

http://www.mentchim.ro/

S.C. MENTCHIM S.A. Rm.Valcea s-a infiintat in anul 2005 prin externalizarea activitatilor mecanice si electrice si de automatizari din S.C. OLTCHIM S.A. Rm.Valcea , una din cele mai mari companii ale industriei chimice romanesti. Prin hotararea Adunarii Generale Ordinare a Actionarilor de la S.C. OLTCHIM S.A. Rm.Valcea nr. 20/17.12.2004 s-a aprobat declansarea procedurii de constituire, pe principii economico- financiare, a unei societati comerciale cu capital mixt –S.C. MENTCHIM S.A.- intre S.C. OLTCHIM S.A. si investitori persoane fizice si juridice, astfel incat cota de participare a S.C. OLTCHIM S.A. Rm.Valcea sa fie de 25% iar a celorlalti participanti de 75%.

 

TE ROG FRUMOS SA NU TE MAI CHINUI INUTIL SA SCRI,  EU AM SCOS ACTE, TU TEXTE SI VISE.