Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CINE STIE!

/ #16592 RE:16586 " ADEVAR GRAIESTI "

2014-02-04 15:50

Da intradevar cei doi RADU SI ANGHELACHE pot face fata cu BRIO in conducerea SIND. VICTORIA.
Din cite stiu sint oameni corecti,ei doi trebuiau sa fie in conducerea sindicatului, din noiembrie 2012 dar nu stiu ce sa intimplat,probabil ca cineva din PROPEN. stie ceva dar si CERNEV.
Si mai stiu SIGUR ca majoritatea membrilor din SIND. VICTORIA care mai sint ii sustin.
Aveti mare grija ca daca cei doi se retrag din sindicat o sa aveti marea placere sa vedeti cum se retrag foarte multi din S.V.O.
Daca stiam ca va fi sedinta joi nu ma retragem din S.V.O. si ii sustineam pe cei doi.
Cred ca a venit momentul pentru schimbarea conducerii S.V.O.
Daca Ghioca a facut acest lucru ( SI-A DEPUS DEMISIA )in sfirsit a inteles ca nu mai e nevoie de el cam de multisor.
Nu sint purtatorul de cuvint a celor care sau retras din S.V.O. dar daca se schimba conducerea sindicatului si cei doi vor fi in noua conducere SIGUR VOM REVENI,ptr. ca am pus suflet ptr. acest sindicat dar am fost umiliti si mintiti de conducere.
IL SALUT PE CEL CE A SCRIS COMENTARIUL DE LA 16586, trebuia mai demult pus pe aceasta petitie.