Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

/ #26635

2014-01-17 18:40

Multumim ANTENA 3 ca ne informezi corect . Consideram , ca toate informatiile ,pe care le dati pe post , sunt foarte bine documentate si argumentate . Daca aceste informatii le-am fi avut , macar cand Basescu a candidat pentru a doua oara , ne-ar fi ferit DUMNEZEU sa avem asa un presedinte , timp de 10 ani . Personal , am votat prima data cu Basescu , pentru ca trebuie sa recunoastem , ca nu mai puteam cu Nastase si baronii locali PSD . Mi-am dat seama imediat ce mafiot este Basescu iar a doua oara , nu m-am lasat pacalita . Nu am scapat de acest om de nimic, cu toate ca in tara nu a fost votat . In ultimii cinci ani , a reusit sa distruga Romania . A invrajbit categoriile sociale , a furat la greu impreuna cu PDL , A TAIAT SALARII SI PENSII MICI , a dirijat justitia , CCR , serviciile secrete ,etc . , numai in interes personal . Este revoltator cum s-a comportat cu ziaristul de la ANTENA 3 , care nu a vrut decat sa informeze corect pe romani , despre afacerile murdare ale familiei Basescu . Cum este posibil , ca acest om de nimic sa se comporte astfel cu presa ? Chiar nu se poate face nimic ?