Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

/ #13572

2014-01-17 12:29

Semnez Petitia datorita incalcarilor dreprturilor ce le am si i-mi sunt incalcate de Justitia Romana ,,MAFIOTA" (am depus cere la C.E.D.O si mi sa furat documentele, securistii de la posta Romana, dandumi raspunsuri ei in numele celor de la Strasbourg)
Ma judec de 12 ani in dosar cu L. 10/2001 si la I.C.C.J. a fost dosarul de vre-o patru ori. Institutie care apara pe Omniasig ,,cumparator prin Fam. col. TRUTULESCU si OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. ce au stransa legatura si cu spusele din emisiunile dumneavoastra (aceiasi banca de finantare si patron) Acestia il au ca aparator pe Av. Burea fost presedinte si judec. la judec. sect.1
Mai mult decat atat, mi se incalca dreptul la proprietate de catre Justitia Buzoiana procedand la intimidarea mea prin a ma amenda si a ma da afara din sedinta de judecata, respingandu-mi toate cererile depuse conf. L. 247/2005, oare cine imi foloseste drepturile mele. Prefectii de Buzau au si ei vina lor separata.
Mi-a dat foc la stupina, Pavilion cu 102 stupi albine, ce se refuza sa se faca o ancheta reala. Judecatori, Procurori Politisti corupti, au dat N.U.P. si este o adevarata crima ,,au ars atatea albine nevinovate" mie provocandu-mi o mare paguba.
Ar trebuii sa ma contactati sa va pot comunica mai pe larg.