Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Sima Misu
Musafir

/ #13568

2014-01-17 12:29

Consider ca si daca aceasta petitie va fi semnata de 20 milioane de ROMANI si 1 Miliard de cetateni ai planetei Pamant , acest indivind in virtutea unei NESIMTIRI diabolice nu-si va da demisia , considerand ca este necesar sa ne chinuie pana-n ultima clipa a existentei sale . Ce nu stie el este faptul ca poporul roman va trai mai mult decat el !!! Regret pentru parintii lui , oameni care puteau fi onesti ca au dat nastere unui astfel de om care s-a transformat intr-o imagine neagra pentru poporul ROMAN !!! Astept cu bucurie , sarbatoare clipa in care , sa ma ierte dumnezeu acesta va crapa precum Stalin !!!

In crucea existentei mele constat cu tristete si cu furie ca destinul poporului roman trece prin furcile caudine ale unor tradatori de neam si de tara care s-au imbogatit fara rusine in timp ce copii Romaniei umbla desculti si infometati pe drumurile tarii . Promit solemn acestui mincinos , hot si imbogatit ca nu voi muri , nu voi inchide ochii pana cand nu voi avea bucuria sa-l vad dupa gratii.

Domnul Basescu si acolitii sai (Udrea , Boc , Berceanu , etc) sa considere acest text ca o provocare personala pe care i-o face cetateanul liber Misu Sima si am convingerea ca la sfarsit eu sunt cel care se va bucura asa cum am facut-o atunci cand mentorul sau Ceausescu a crapat in sfanta zi a Craciunului . De judecata oamenilor si a lui Dumnezeu nu poate fugii nimeni! Blestemul copiilor , pensionarilor si al celor pe care i-ai furat ca tu si familia ta sa va imbogatiti te va ajunge si vei muri fara speranta .

Eu stiu exact ca un comunist , securist si ticalos ca tine nu-si va da nici o data demisia dar nu uita ca zilele tale sunt numarate si nu-ti va ramane decat sa fugi sau sa-ti petreci noptile dupa gratii.

ASA SA TE AJUTE DUMNEZEU !!!