Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

/ #16873

2014-01-11 13:15

am semnat petitia, dar ma abtin sa fac comentarii, sunt prea suparata pe situatia din tara si pe amestecul in treburile interne ale tarii de catre UE si SUA, daca as comenta, v-as face mai mult rau cei la gura mea pt. cei mentionati mai sus. sa stiti ca oamenii de rind sunt f. revoltati pe acest amestec, pe cancerul asta de justitie de la noi.
daca le place atit de mult justitia noastra , sa o ia dracu la ei acolo si sa se spele pe cap cu ea, dar nu, cred ca au interesul sa-l tinape Basescu si gasca lui pe viata la conducerea tarii, probabil ca din ce au furat le-a dat si lor ca sa-i sustina.
nu sunt chiori ca sa nu vada ca populatia nu-i vrea.
deci au mari interese aici si de aceea vin sa ne dea la talpi din cind in cind cind ridica cineva capul.
au orbit cu totii nu vad ce fac astia in tara? cu CSM -ul lor cu tot si DNA si SRI.
chiar ne cred timpiti ?
nu trebuie multa scoala ca sa vezi interesele cui la apara SUA si UE.
sa ne mai lase dracu in pace ca ni s-a facut greatasi sila de falsitatea lor.
nu vedeti ca nici sa votam numai avem voie si se pune doar voturile pe. gasca PDLISTA?
sa se duca invirtindu0se si asta care a venit sa ne dea cu biciul, daca as avea posibilitatea sa-i spun adevarul, ar fi bine dar nu se poate.
dar stiu si ei care-i adevarul, dar fac pe nesimtiti si isi urmaresc interesele.