Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

/ #10501

2014-01-10 11:24

Da, m-am saturat sa-mi rada in nas un om care nu stie decat cum sa ne umileasca, sa ne considere prosti, sa fure el pentru si familia lui. Este jenant sa ai ca reprezentant al Romaniei,la Uniunea Europeana o semianalfabeta(EBA), o fata cu nume de masina si care mai mult ca sigur va fi in continuare inca o legislatura, atata timp cat "Tatucu" tocmai a infiintat un partid, Miscarea Populara .M-am saturat ca sa se razbune nu numai pe adversarii politici dar mai ales pentru ce a facut el cu mama DNA-lui asta vara dupa referendum asupra oamenilor simpli.M-am saturat sa fiu ascultata zilnic la telefon. Ne intoarcem in anii ~50 ? Spune-ti va rog ca asa meritam, sa traim in spaima, ura, si greata. Nu-l mai protejati va rog domnilor din conducerea celei mai democrate tari. Ascultati si glasul populatiei, ca doar noi traim si muncim aici. Jos cu hotul(vezi vanzarea vapoarelor), jos cu coruptul (si-a dat casa singur ca primar al Bucurestiului), jos cu un om rau, rau, rau care nu vrea decat sa ne ingenuncheze . M-am saturat de hahaitul lui in batjocora, dispret si ura. Nu-l mai protejati, lasati-ne sa traim si noi fara ura, dusmanie, dispret cu dragoste de tara, si de romani.