Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

revolutia

/ #14633 Re:

2013-12-16 18:55

#14599: IPU atunci i-am condamnat pe toti la moarte - Natie de prosti a-ti votat ca vitele(vorba lui Dobrinescu ei voteza in parlament ca cireada de vaci)si ce asteptari sa mai avem de la acest popor de lasi, economia mai au un pic si o pun pe butuci, investitiile straine se reduc creste datoria externa, schenden pas parol mai asteptam, trei ratari rasunatoare la privatizare (OLTCHIM, CFR, POSTA ROMANA si mai urmeaza popor de prosti CUPRU MIN si ROSIA MONTANA)colac peste pupaza parlamentari mai pun de-o amnistie si de o super imunitate si ce guvernare magnifica avem, ia votat 70% din prostimea Romaniei ,somajul e in floare si premizele ptr. anul 2014 sant sumbre, dragi prostanaci care inca mai credeti in aceasta mizerie de guvernare a USL-lui,la primarie ne-am potcovit cu un primar mai penal decat altul si cu un vice primar mai incult decat groparul cimitirului (Gigi Matei vorba lui Plesu mai conteaza un gigel) la conducerea combinatului au numit o conducere care mai de care pupincurista la partid si si-au mai tras si un nou sindicat pe masura cu un tigan la violoncel si un retardat prostanac de sudoro-sofer pe post de mare sindicalis iesit ca o emanatie din curu vacii si atunci oameni buni la ce dracu ati votat sa ne umplurati de rahat.Din laptele si mierea promisa ne-am ales cu voma si rahatul.

bine spus , cam asta e adevarul