Demisia parlamentarilor care au votat pentru SUPERIMUNITATE

Cristian Roman
Autorul acestei petitii

/ #8 Re: lipseste UN PARLAMENTAR

2013-12-16 09:05

#6: iMNUL - lipseste UN PARLAMENTAR

Buna ziua!

Va multumesc ca ati semnat aceasta petitie. Sper sa reusim sa adunam cat mai multe semnaturi.

Am preluat lista cu numele celor care au votat "pentru" de pe site-ul Camerei Deputatilor. Puteti gasi link-ul chiar pe prima pagina a petitiei.

Numele fiului lui Mircea Cosma nu apare pe lista celor care au participat la vot. Probabil ca Vlad Cosma nu a participat deloc la votul acesta.

Daca aveti informatii ca a participat si a votat pentru, va rog sa imi trimiteti sursa, pentru a putea verifica.

Va incurajez sa folositi si varianta prin care puteti sa il contactati direct pe deputatul Cosma si sa il intrebati cum a votat si care este parerea lui in legatura cu aceasta problema. Pe site-ul camerei deputatilor apare numai adresa de e-mail tsdprahova@yahoo.com - banuiesc ca este adresa filialei de tineret a PSD in judetul Prahova.

Am observat ca din lista celor prezenti la votul acesta lipsesc si numele altor deputati cunoscuti din PSD Prahova. Puteti sa ii contactati si pe ei si sa ii intrebati ce parere au despre acest vot.

Sava Andrei-Valentin - adresa de e-mail andrei.sava@cdep.ro

Ghiţă Sebastian-Aurelian - adresa de e-mail sebastian1978.ghita@gmail.com


Va rog sa distribuiti in continuare petitia pentru a putea aduna cat mai multe opinii.

Multumesc,

Cristi