Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

voi

/ #10468 Re: curioasa chiestiune

2013-10-24 17:55

#10459: noi - curioasa chiestiune oare o sta diculoiu cu limba in urechia lui pirvu cum a facuto si cu talpasanu ?????????????..

Mi-am propus sa nu jignesc si nu o voi face , cu toate ca uneori anumiti oameni o merita. Nu mai fac parte din aceasta societate si nici nu ma mai intereseaza aceasta societate decat sentimental si in acelasi timp dintr-un spirit patriotic pt. ca daca nu ai realizat pana acum ,  in acest judet daca OLTCHIM nu e, nimic nu e. Numai ca un grup de interese, ajutat de un grup de tradatori de OLTCHIM ,sustinut la randul lui de un mic grup de tampiti si complexati doresc cu totul si cu totul altceva. Diferenta este ca primii o fac din interes (probabil personal), alti o fac din tampenie si din dorinta de a iesii si ei cumva in evidenta.

Referitor la cele postate de tine , ti=o spune unul care cunoaste foarte bine fenomenul si care la un moment dat a avut si el un cui impotriva lui Diculoiu; daca nu era Diculoiu , nu mai aveai demult servici. In ceea ce priveste bagatul limbii in ureche , cred ca tu ai facut-o cu cine nu trebuia (apropoo :sa te feresti de sudori si soferi )