Politia romana trebuie sa pedepseasca abuzatorii animalelor!


Musafir

/ #131

2013-09-09 05:03

Dragi parlamentari europeni si de pe Tera , dragi cetateni ai intregului pamant Tera va rog sa luati masuri si sa dati legi care sa stopeze cruzimea , uciderea si violenta animalelor , inclusiv a copiilor din Romania . Vreau sa va anunt ca in Romania peste 50 % din polulatie sunt cetateni cu gena criminala ( violenti , cu ura fata de animale si lacomi ) . Sunt mii de dovezi video si foto , inclusiv martori care va vor demonstra cat de criminal este peste 50 % din poporul roman . Va rog sa creati o lege in care sa fie eutanasiati toti romanii criminali care au ura fata de animale si sa creati si un vaccin obligatoriu care sa stopeze inmultirea oamenilor cu gena criminala !!!! Romanii iubitori de animale si sufletisti care au mai ramas intr-adevar oameni pe acest pamant nu mai pot trai linistiti in aceasta tara , nu mai pot suporta tratamentul politicienilor cu ura fata de animale , nu mai au loc sa traiasca in aceasta tara din cauza criminalilor de romani care s-au inmultit mai rau decat capusele . Recunosc ca am devenit rasista fata de romanii criminali care au ura fata de animale insa sunt asa din cauza statului roman care are foarte multa ura fata de animale si este violent . Imi este rusine ca sunt romanca si ma simt infiorator ca traiesc printre atatia romani criminali . Va cer ajutorul in numele meu si in numele tuturor animalelor din Romania care au fost maltratate , care au fost chinuite , care au fost tratate violent si care urmeaza sa fie ucise in conditii infioratoare !!!!