S.O.S. familia!

amelia

/ #1261 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 1214

2013-08-26 21:52

#1252: Dana Captilin - Re: Re: Re: Re: Re: Re: 1214

atunci , iti spun ca sunt si eu MAMA  , altruista si probabil sau nu , pregatita pentru orice . hai sa facem din postura de mama un exercitiu de imaginatie : cum ai reactiona daca fiica ta iti va spune peste ani ca e gay? imi pun si eu intrebarea asta simultan si mai ales de cand am aflat ca vina o poarta o gena , deci repet , in opinia mea nu e o optiune sexuala . stiu ca imi vei raspunde , educatie , religie si sunt de acord pentru ca pana acum , copiii mei sunt model . dar , dar , dar , ce ai face sau ce as face ca MAMA CE ESTI , CE SUNT  , daca viata sau soarta ,ne-ar rezerva asa ceva ?si te rog sa imi raspunzi tinand cont de faptul ca ne crestem copiii cu credinta in Dumnezeu asa cum si parintii nostri au facut-o cu noi . mi -am pus intrebarea asta de vreo 4 ani de cand sefa mea are o fata care e gay si relatia lor e normal . nu am indraznit niciodata sa o intreb , sa intru in detalii ptr ca e sefa si eu sunt inmigrant si ma gandesc si asa e , ca bat campii . nimeni , nimeni din colegii mei nu vorbesc niciodata de asta .




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...