Investitie Valea Minisului

buburuzza
Musafir

/ #16

2011-04-30 16:36

sper sa se faca ceva frumos! e foarte mult de lucru in acest oras nu vad de ce oamenii nu au de lucru? la ponor au fi putut face o cariera de piatra, drumul pe strada mea e dezastruos ,am facut cerere pt linia noua de apa ,nu avem, cine stie in ce an .......!!! turism, ceva cu lemn ca slava domnului avem!si multe altele la cate datorii are primaria, miliarde ,o sa aiba f mult de lucru viitorul primar,in orasu asta nu ai cu cine sa faci ca e lumea comoda ,cum a fost cu spitalul, stiti cate mitinguri s-au facut in alte orase? cand au inchis spitalul s-au trezit si aninentii noi suntem de vina pt ca nu avem initiativa si nu cooperam asa din fata comp totii au gura mare si de comentat ce sa mai spun....tot ce e in oras e al nostru pt ca noi platim taxe ,,impozite si alte cele, etc...sunt multe strazi in anina ,staer de ce nu au venit totii oamenii cand s-a facut miting de comozi atunci va plange-ti noi am adus orasu asa cum este acum... tot noi o sa trebuiasca s-a facem ceva.....daca nu ne convine primaru de ce nu-l dam jos noi avem puterea daca pe ceausescu am putut ca a fost presedinte nu putem un primar ?sa vad catii au fi in stare sa vina va zic eu vreo 20 30 mai mult nu..........