S.O.S. familia!

Alt Alex

/ #157

2013-08-12 13:46

Auzi ma Alexe, daca ar fi fost normal/firesc sa fii homosexual, atunci puteati sa faceti copii voi intre voi, prin cur; poate chiar nici nu ar fi existat femei. O planeta de barbati! Plus ca e nintel cam degradant sa-ti bagi cucul in fund, nu crezi? Adica e nasol acolo, si e si murdar, right ?
Bã! trezeste-te, e degradant! Nu zic ca nu ai voie, ai voie orice, insa nu striga in gura mare. Ai vazut tu vre-o miscare care sa promoveze heterosexualitatea atat de agresiv cum promoveaza aceste organizatii homosexualitatea? Nu ma vezi iesind in strada si pe la tv sa ma laud ca sunt hereto...
Si stii care e culmea? Pana acum nu mi se parea cine stie ce ca exista homosexuali. Dar acum cu promovarea asta (si celelalte miscari pro) nu ii(vã?) mai suport! Cineva vrea sa va ingroasa randurile mã, nu sa va apere drepturile.
Si tu esti om, ai aceleasi drepturi ca si mine, ce mai vrei ? Nu-ti ajung drepturile de _om_, vrei drepturi de _homosexual_ ?
Ma rog, parerea mea, scuzati limbajul si greselile gramaticale.
Anyway Alex, poate nu inteleg eu problema voastra. Zici ca ai incercat 6 ani. Ce ai incercat? Adica mai exact cum?



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...