Nu puneti botnita presei!

ioan duscas
Musafir

/ #59

2013-05-07 13:38

urmare a faptului ca vreau si eu ceva din proprietatile antecesorilor mei o trupa de banditi detinatori de functii inalte au hotarat eliminarea mea sens in care de sapte ani de zile lucratori din serviciile secrete si ministerul de interne deruleaza actiuni tipic mafiote vizand izolarea mea de orice persoana , discreditarea mea pe orice cale si la tot pasul vizand eliminarea mea in stil mafiot !

astfel desi nu am absolut nici o legatura cu neamul tiganesc totusi de sapte ani de zile acesti banditi publici mi-au pus pe urme o trupa de tigani cu si fara de grade sa ma discrediteze la tot pasul afirmand despre mine ca as fi tigan , bandit , homosexual , nebun si orice altceva demn de dispret !

de sapte ani de zile acesti banditi publici au pus la dispozitia unei trupe de tigani scarbosi posibilitatea de a ma monitoriza in direct astfel ca aceste rebuturi umane se delecteaza zi de zi pe baza vietii mele intime devenita subiect de interes public !
in doua randuri am fost ales pentru inalte functii publice dar acesti infractori mi-au anulat in ambele randuri voturile !
de sapte ani de zile nu pot derula nici o activitate in conditii normale datorita acestor infractori deosebit de periculosi care zi de zi deruleaza actiuni de izolare a persoanei mele de orice persoana ! inclusiv o aplicare pe internet pentru un job este urmata de punerea in miscare a acestor infractori care identifica firma la care am aplicat iar ulterior o contacteaza pentru a imi zadarnicii orice tentativa de a obtine un job !
ce lege permite asa ceva ?!
oricine ai fi poti sa aflii ca in romania securista exista o structura infractionala finantata de la buget cu fonduri imense insarcinata cu eliminarea in stil mafiot a descendentilor fostilor proprietari de terenuri pentru ca astfel infractorii care le furara proprietatile sa se puna la adapost de eventuale suparari ulterioare !
curtea constitutionala in loc sa priveasca la cea ce ma determina pe mine sa folosesc titulatura de infractori pentru unii oameni ai legii si sa incerce sa actioneze in sensul eliminarii anomaliilor deosebit de grave legate de functionarea acestora in totala contradictie cu prevederile legilor in vigoare CC s-a limitat doar la tentativa de a incerca sa imi inchida gura pe aceasta cale !
adica curtea constitutionala nu este deranjata de faptul ca cetateni ai acestei tari sunt condamnati la moarte de catre niste infractori deosebit de periculosi detinatori de inalte functii publice ci considera ca este oportun ca acestia sa moara cu gura inchisa !
INFRACTORUL CU GRADUL CEL MAI RIDICAT DE PERICULOZITATE ESTE OMUL LEGII CARE CU BUNA STIINTA SI REA CREDINTA INCALCA LEGEA si pin urmare ar fi normal ca curtea constitutionala sa fie preocupata de modalitati de impiedicare a abunzurilor derulate de catre serviciilor secrete stiut fiind ca o parte din aceste structuri desi functioneaza pe bani publici servesc interesele personale ale unor structuri mafiote !